برنامه ی مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم اعلام شد

برنامه ی مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران ، برنامه ی مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دو به شرح زیر است :

هفته ی اول :
یکشنبه ۱۰ مهر
پیام توس مشهد – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : ثامن الایمه ی مشهد
مس نوین کرمان – داماشیان گیلان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : متعاقباً اعلام می گردد .
آریوی اسلامشهر – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : امام خمینی اسلامشهر
شهدای رزکان کرج – شهدای بابلسر – ساعت ۱۶ – ورزشگاه : انقلاب کرج
شهیدقندی یزد – شهرداری بم – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهیدنصیری یزد
شهرداری ماهشهر – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه : متعاقباً اعلام می گردد .
شاهین شهرداری بوشهر – مناطق نفت خیز جنوب – ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه : شهیدمهدوی بوشهر
فولاد نوین اهواز – نود ارومیه – ساعت ۱۸ – ورزشگاه : اختصاصی فولاد اهواز

دوشنبه یازده مهر

اترک بجنورد – پانیک تالش – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : تختی بجنورد
ویستا توربین تهران – ایمان سبز شیراز – ساعت ۱۶ – ورزشگاه : غدیر تهران
سپیدرود رشت – شهید اورکی اسلامشهر – ساعت ۱۶ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
اسپاد الوند تهران – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۶ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می گردد .
مس سونگون (خلیج فارس ماهشهر) – ماشین سازی تبریز – ساعت ۱۶ – ورزشگاه : سردارسلیمانی تبریز
فولاد هرمزگان – پاس همدان – ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه : خلیج فارس بندرعباس

هفته ی دوم :
یکشنبه ۱۷ مهر
شهرداری بم – شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می گردد .
داماشیان گیلان – آریو اسلامشهر – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
شهرداری نوشهر – شهدای رزکان کرج – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : شهدای نوشهر
نیروی زمینی تهران – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : غدیر تهران
مناطق نفت خیز جنوب – مس نوین کرمان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهدای صنعت نفت گچساران
شهرداری بندرعباس – پیام توس مشهد – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : خلیج فارس بندرعباس

دوشنبه ۱۸ مهر
شهدای بابلسر – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می گردد .
شهید اورکی اسلامشهر – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : امام خمینی اسلامشهر
پانیک تالش – ویستاتوربین تهران – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : پوریای ولی تالش
پاس همدان – سپیدرود رشت – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : حاجی بابایی همدان
ماشین سازی تبریز – اترک بجنورد – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می گردد .
نود ارومیه – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : تختی ارومیه
بعثت کرمانشاه – مس سونگون (خلیج فارس ماهشهر) ۱۵:۳۰ – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : آزادی کرمانشاه
ایمان سبز شیراز – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : حافظیه ی شیراز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها