شماره 72 ملوان بر تن ستاره ی تراکتور (عکس)

اکبر ایمانی مهم ترین بازیکن سربازی است که در ملوان بازی خواهدکرد .

بازگشت ملوان به لیگ برتر یکی از اتفاقات مهم این فصل فوتبال ایران است ؛ تیمی که با هواداران پرشور و پرتعداد ، توجه ی بسیاری را به خود جلب کرده و همچنین بازار بازیکنان سرباز را داغ کرده و احتمالاً با ادامه ی حضور در لیگ برتر ، این بازار را داغ‌تر از این هم خواهدکرد .

پیش از این تراکتور چنین وظیفه‌یی را برعهده داشت و هر سال چهار پنج بازیکن شاخص لیگ برتر برای گذراندن خدمت سربازی راهی این تیم می‌شدند و حتی این موضوع تبدیل به ابزار دست برخی بازیکنان برای تحت فشار قراردادن باشگاه‌ها می‌شد ، چرا که آن ها می‌توانستند بدون رضایت مدیران ، خود را سرباز کنند و از تیم جدا شوند .

مهم ترین بازیکن سرباز این روزهای فوتبال ایران (به جز سیاوش یزدانی) اکبر ایمانی است . بازیکنی که پیش از این با حضور در سپاهان و ذوب آهن نقش یک مهره ی مهم را ایفا می‌کرد اما پیوستن به تراکتور باعث شد تا بسیار بیشتر مورد توجه قراربگیرد و باتوجه به زبان مشترک با هواداران این تیم ، به چهره ی محبوب در بین تی تی ها تبدیل شود .

او حتی دو فصل پیش با پوشیدن پیراهن شماره ی شش و انجام تشویق همزمان در ابتدای بازی ، نقش یک لیدر را به خود گرفت و موفق شد به واسطه ی همین محبوبیت ، باوجود داشتن قرارداد ، دستمزد خود را به شکلی نجومی افزایش دهد .

اما این فصل و با پایان سنوات تحصیلی ، اکبر ایمانی مجبور شد به عنوان بازیکن سرباز راهی ملوان شود و این موضوع با کم ترین میزان سروصدا رخ داد تا قوی سپید انزلی ، بازیکنی توانمند در خط میانی را خارج از سهمیه ی لیگ برتر دراختیاربگیرد .

این روزها ایمانی با پیراهن شماره ی 72 در ترکیب ملوان حضور دارد و در تیمی پرطرفدار که رقیب تراکتور هم محسوب می‌شود ، نقش آفرینی می‌کند .

نکته ی جالب در مورد ایمانی این است که او هم‌پستی مازیار زارع سرمربی و پژمان نوری مدیرعامل ملوان است و حالا باید نقشی که آن ها سال ها در خط میانی ملوان ایفا می‌کردند را از خود نشان بدهد .

ایمانی که در دوره ی کوتاه موفق شد به پیراهن تیم ملی هم برسد ، فصل گذشته نمایش‌های چندان خوبی در تراکتور نداشت و اکنون در فضایی جدید ، به دنبال بازگشت به دوران اوج است .

عکس از : پویا قربانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مرداد 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
0506070809  

بایگانی‌ها