کارتِ بازیِ یزدانی و مرادمند برای ملوان صادرشد

کارتِ بازیِ سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند برای حضور در تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی صادرشد .

پس از کش و قوس‌های فراوان در خصوص آخرین وضعیت خدمت سربازی ۲ مدافع تاثیرگذار تیم فوتبال استقلال تهران ، بالاخره سیاوش یزدانی و محمدحسین مردامند به تیم ملوان پیوستند و از عصر روز یکشنبه تمرینات خود را با این تیم شهرستانی آغازکردند .

البته حضور یزدانی و مرادمند در تمرین ملوان ، با استقبال گرم تعداد اندک طرفداران حاضر ملوان در این تمرین نیز مواجه شد و این ۲ مدافع ، مورد تشویق هواداران ملوان نیز قرارگرفتند .

 این ۲ مدافع مستحکم استقلال تهران برای گذارندن خدمت سربازی به عضویت تیم ملوان بندرانزلی درآمدند و به گفته ی مسوولان باشگاه ملوان ، کارت بازی این ۲ بازیکن نیز صادرشد و در صورت صلاحدید کادرفنی ، یزدانی و مرادمند می توانند در بازی آینده ی ملوان در ترکیب این تیم قرارگیرند .

حضور در تیم های صدرجدولی لیگ‌های برتر و یک

تیم فوتبال استقلال تهران که هم اینک بدون شکست در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر حضور دارد و همچنین تنها تیم بی شکست رقابت های فصل جاری محسوب می‌شود ، به گواه اکثر کارشناسان یکی از نقاط قوت این تیم خط دفاعی استقلال بود که توانسته کم ترین گل خورده را تاکنون دریافت کند .

در این بین حضور سیاوش یزدانی و محمدحسین مردادمند در ترکیب استقلال بسیار تاثیرگذار بوده و در بازی های این فصل آبی پوشان پایتخت ، رهبری خط دفاعی این تیم برعهده سیاوش یزدانی بود و محمدحسین مردامند نیز بازی های تاثیرگذاری را در این تیم داشت .

این ۲ مدافع استقلال به همراه تیم خود در صدرجدول رده‌بندی لیگ برتر قرارداشتند اما هم اینک برای گذارندن دوران خدمت سربازی مجبور به ترک تیم خود شدند و به تیم لیگ یکی ملوان بندرانزلی پیوستند .

این در حالی است که ملوان نیز در صدرجدول رقابت های لیگ یک قراردارد و این تیم نیز همانند استقلال تهران ، شکستی را در کارنامه ی خود ندارد و با دریافت تنها هفت گل در ۲۰ بازی ، بهترین خط دفاعی لیگ یک را در اختیار دارد .

نتایج ارزنده ی تیم ملوان در حالی رقم خورده که هنوز ۲ مدافع مستحکم استقلال تهران برای این تیم به میدان نرفتند و به طور حتم با حضور این مدافعان ، قدرت تدافعی ملوان افزایش خواهدیافت .

همچنین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با داشتن بهترین خط دفاعی لیگ یک ، بیشترین پیروزی در این رقابت ها را تصاحب کرده و با ۶ امتیاز اختلاف ، در صدرجدول رده‌بندی قراردارد و خط حمله ی این تیم نیز با به ثمر رساندن ۲۵ گل ، در رتبه ی سوم برترین خط حمله ی لیگ یک قراردارد .

از سوی دیگر یکی از نکات مثبت یزدانی و مردامند در تیم فوتبال استقلال تهران ، حضور و شرکت این ۲ بازیکن مدافع در حملات استقلال به خصوص در ضربات ایستگاهی است که کادرفنی ملوان نیز می‌تواند از وجود این ۲ بازیکن در این بخش سودببرد .

به هرحال جدایی یزدانی و مرادمند برای استقلال سخت است و شاید در ۹ بازی آینده این تیم نیز تاثیر منفی داشته باشد اما این ۲ بازیکن هم اینک از تیم صدرجدولی لیگ برتری به تیم صدرجدولی لیگ یکی پیوستند .

با این وجود هواداران ملوان نیز امیدوارند که با حضور این ۲ مدافع ، تیم محبوب شان بدون شکت رقابت های فصل جاری لیگ یک را به اتمام رسانده و با کسب مقام قهرمانی ، صعود به لیگ برتر را جشن بگیرند .

 

"ایرنا"

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک پاسخ در “کارتِ بازیِ یزدانی و مرادمند برای ملوان صادرشد”

 • سیاوش
  18 اسفند 1400 at 11:03 ب.ظ

  ضمن قدردانی از زحمات یکایک بازیکنان و کادرفنی و مدیران تیم “ملوان” که امروز مسبب خوشنودی مردم شهر انزلی و هواداران آن تیم محترم گشته اند ، هوادارانی که در روزهای بد و خوب همواره یار و یاور ملوان بودند و در روزهایی که تیم محبوب شان شکست می خورد روی سکوها حاضر بودند و اشک می ریختند اگر می برد نیز روی سکوها بودند و غریو شادی سر می دادند .
  باید عرض کنم ملوان متعلق به آنانیست که در همه عرصه ها و موقعیت ها غم ملوان را خورند و برای این قوی سپید دلناگران بودند. و دغدغه ای جز سربلندی ملوان نداشت.
  با این مقدمه خواستم نکنه یی کوتاه و بسیار حساس را به عنوان وظیفه یاد آور شوم .
  اکنون ملوان با شرایطی مطلوب در حال پیروزی و رسیدن به فهرمانی است . و ما نباید روند خوشایند تیم را جلودار باشیم و با استفاده از بازیکنان سرباز اضافه شده به تیم و گزینش نابه جا از این دو بازیکن موجبات ناخوشنودی بازیکنانی شویم که ملوان را این گونه صمیمانه و یکدل و متحد یاری نمودند .
  حرف من اینست مربیان و کادر مدیریت این تیم بزرگ باید در استفاده از این دو گزینه ی سرباز با کمال احتیاط و احترام به دیگر بازیکنان ، اقدام کنند تا گزندی به وضعیت مطلوب کنونی تیم وارد نیاید . به امید روزهای پیروزی و سرافرازی ملوان … این قوی سپید ایران .

نوشته‌های تازه

مرداد 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
0506070809  

بایگانی‌ها