چوکای تالش در خانه مغلوبِ شاهینِ شهرداریِ بوشهر شد

تیمِ فوتبالِ چوکای تالش در ادامه ی رقابت‌های فوتبالِ لیگِ یک کشور در رشت مغلوبِ تیمِ شاهینِ شهرداریِ بوشهر شد .

تیم های فوتبال چوکای تالش و شاهین شهرداری بوشهر در هفته ی بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ یک کشور عصر پنجشنبه به میزبانی چوکا و در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شاهین شهرداری بوشهر با نتیجه ی ۲ بر صفر حریفش را در خانه مغلوب کرد .

در نیمه ی اول این دیدار ، هر دو تیم بازی برابر و متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند اما فرصت های گلزنی تیم شاهین شهرداری بوشهر مناسب تر بود و حتی این تیم به گل نیز دست بافت اما این گل در شرایط آفساید به ثمر رسید و یک بار نیز ، دیرک دروازه مانع از گلزنی این تیم شد تا نیمه ی اول با نتیجه ی مساوی بدون گل خاتمه یابد .

نیمه ی دوم با حملات تیم فوتبال چوکای تالش آغاز شد و این تیم بیشتر بر بازی تسلط داشت ، اما در دقیقه ی ۸۰ و روی اشتباه محرز خط دفاعی چوکا ، حسین نخودکار بازیکن تعویضی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر موفق به گلزنی شد .

در دقیقه ی ۹۰ نیز ، حسین نخودکار برای دومین بار دروازه ی تیم فوتبال چوکای تالش را باز کرد تا خود و تیمش را ۲ گله کند و در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲ بر صفر به سود تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر خاتمه یافت .

قضاوت این دیدار را ، وحید صالحی با کمک های وحید سیفی و علی الفتی بر عهده داشتند که در جریان این مسابقه ، امید سام کن و میلاد شعبانلو از تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر ، حسن پاپی و رضا اعتمادی از تیم فوتبال چوکای تالش کارت زرد دریافت کردند .

تیم فوتبال چوکای تالش در این بازی با ترکیب محمدرضا قویدل ، کنعان طاهرنژاد ، امیرحسین صالحی ، یامین فلاح ، حمید خدابنده لو ، علیرضا مصطفایی ، محمد جعفری (دقیقه ی ۸۲ رضا اعتمادی) ، سپهر شعبانی ، مهدی محمدیاری (دقیقه ی ۷۶ علی امیری) ، حسین پاپی (دقیقه ی ۸۲ محمد شیخ الاسلامی) سعید خردمند و با سرمربی گری مهدی پاشازاده به مصاف تیم شاهین شهرداری بوشهر رفت .

همچنین تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با ترکیب ایمان صادقی ، علی گودرزی ، علی حمودی (دقیقه ی ۴۶ شاهین مجیدی) ، امین شجاعیان (دقیقه ی ۶۹ حسین نخودکار) ، رضا صدری ، حمیدرضا دیوسالار ، علی اکبر حیدری نیا ، امید سام کن ، محمدجواد جلالی ، میلاد شعبانلو (دقیقه ی ۹۰ علیرضا ابراهیمی) ، مهدی مومنی و با سرمربی گری داود مهابادی رو در روی چوکای تالش قرارگرفت .

پیش از این بازی تا پایان هفته ی بیست و پنجم رقابت های لیگ یک کشور ، تیم چوکای تالش با کسب ۲۵ امتیاز در مکان شانزدهم و تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با ۳۶ امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی قرار داشتند .

در رقابت های فوتبال لیگ یک باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره یی و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که تیم‌های ملوان بندرانزلی ، چوکای تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند .

 

"ایرنا"

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها