سریالِ ناکامی های آستارایی‌ها تمامی ندارد

شاگردانِ جمشیدیان در دیدارِ خانگی مقابلِ حریفِ پایین‌جدولیِ خود شکست خورد تا برای ششمین هفته ی متوالی با باخت از زمینِ مسابقه خارج شود .

تیم فوتبال شهرداری آستارا که پس از فعل و انفعالات رخ داده در تعطیلات نیم‌فصل و پس از آن‌که این تیم در صدر جدول لیگ یک ایستاد و قهرمان نیم‌فصل اول نام گرفت ، روند نزولی در جدول داشته و به میانه‌های جدول سقوط کرده ، امشب برای دومین‌بار با هدایت احمد جمشیدیان هافبک سابق استقلال و سپاهان در لیگ یک به میدان رفت و آن‌ها امشب در خانه پذیرای نود ارومیه بودند .

ترافیک مدعیان صعود به لیگ برتر آن قدر بالاست که امشب شهرداری آستارا بعد از پنج شکست متوالی می‌توانست با پیروزی مقابل حریف پایین جدولی خود به جمع 6 تیم برتر جدول صعود کند و صعودی پنج پله‌یی را در جدول تجربه نماید ؛ اما نمایش خوب نودی‌ها که برای بقا در لیگ یک می‌جنگند ، باعث شد تا آن‌ها پس از دو تساوی ، موفق شوند به یک پیروزی مهم در مسیر بقا در لیگ یک برسند و سریال ناکامی‌های آستارا ادامه داشته باشد .

پیروزی که در لحظات پایانی مسابقه و روی ضربه ی پنالتی با گل محمد زینالی به دست آمد و نودی‌ها توانستند سوغاتی سه امتیازی را از آستارا به مقصد ارومیه با خود ببرند و حالا شانس بیشتری برای بقا در لیگ یک با پیروزی امشب خود دارند .

امشب برای ششمین هفته ی متوالی شهرداری آستارا شکست خورد تا فاصله‌اش با مدعیان بالانشین جدول بیشتر شود و حتی احتمال سقوط بیشتر این تیم در جدول در هفته‌های پیش‌روی با توجه به نتایج به دست آمده برای سایر تیم‌ها وجود دارد ؛ آن‌ها با 32 امتیاز همچنان در جایگاه یازدهم باقی ماندند .

در طرف مقابل نودی‌ها پس از توقف شاهین شهرداری بوشهر و مس کرمان ، توانستند مقابل شهرداری آستارا دست به کار بزرگی بزنند و سه امتیاز مهم را به دست آورند تا 22مین امتیاز فصل خود را به دست آورند ؛ آن‌ها همچنان با این امتیاز در منطقه ی قرمز جدول حضور داشته و در جایگاه هفدهم هستند و خطر سقوط را احساس می‌کنند اما با این پیروزی فاصله ی خود با قشقایی که در خارج از منطقه ی قرمز است را به دو امتیاز رساندند .

 

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها