ماشین‌سازی کلیه ی فعالیت‌های خود را تعطیل کرد !

باشگاه ماشین سازیِ تبریز برای بارِ دوم تمامی فعالیت های ورزشیِ خود را تعطیل اعلام کرد .

در بیانیه یی که امروز در رسانه ی باشگاه ماشین سازی منتشر شده ، چنین آمده : بعد از اعلام تعلیق فعالیت های باشگاه ماشین سازی ، استاندار محترم آذربایجان شرقی دستور به حل مشکلات این باشگاه و پرداخت مطالبات سال نود و شش از شهرداری تبریز دادند ولی شهردار و مدیران شهری شهرداری کلانشهر تبریز همکاری های لازم را برای بقای ماشین سازی انجام ندادند .

در این بیانیه اعلام شده : باوجود همکاری و پیگیری های مستمر استاندار محترم دکتر پورمحمدی و مدیرکل ورزش و جوانان استان دکتر بهتاج ، مطالبات این باشگاه توسط شهردار و شهرداری پرداخت نشد و با گذشت بیش از چهل روز از دستورات اداری نیتی به پرداخت دیده نمی شود و فقط فرایندی جهت سلب مسوولیت اجتماعی و حقوقی در قبال این باشگاه مردمی را درپیش گرفته اند .

نویسنده ی بیانیه ی ماشین همچنین از  هیات فوتبال هم گلایه کرده و نوشته : باشگاه ماشین سازی در این شرایط بحرانی انتظار حمایت از هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی را داشت ولی متاسفانه عدم همکاری و حمایت ها ادامه داشت و ثبت قرارداد کادرفنی جدید به دلیل مطالبات مالی آن هیات از باشگاه تبدیل به یک پروسه ی طولانی شد . بانی فوتبال استان نه تنها حامی فوتبال شهر نبوده بلکه برای انجام وظایف ذاتی خود منت نهاده و نگاه مالی به فوتبال استان دارد .

اما بند نهایی . مالک باشگاه ، ماشین سازی را به هیات فوتبال واگذار کرد ، درحالی که هیات فوتبال قبلاً اعلام کرده ، نظری روی تیمداری ندارد . 

این جملاتی است که ادامه لیگ برتر را هم به چالش خواهد کشید : صراحتاً اعلام می دارد ؛ تمامی فعالیت های باشگاه ماشین سازی تبریز به دلیل عدم همکاری هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز تعطیل اعلام شده و نظر به عزم مسوولین شهری در کارشکنی های اخیر مالکیت باشگاه تمایلی به تیمداری در باشگاه ماشین سازی تبریز نخواهد داشت و بدیهی است از این تاریخ مسوولیت فعالیت های آتی تیم برعهده ی هیات فوتبال استان خواهدبود .

 

"ورزش سه"

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها