شاگردانِ پاشازاده نیمه ی اول کار را تمام کردند

دیدارِ پایانیِ هفته ی بیست و دومِ لیگِ یک با برتریِ چوکای تالش به پایان رسید .

چوکا که یکی از سه گزینه ی سقوط به دسته ی پایین تر به حساب می آید و به بهانه ی بقا در جدول بازی ها مهدی پاشازاده را در اختیار گرفته است ، در استادیوم سردارجنگل رشت بازی را تهاجمی آغاز کرد و بعد از حملات پراکنده یی که داشت ، سرانجام در دقیقه ی 38 صاحب ضربه ی پنالتی شد که علی امیری باتجربه پشت ضربه ی پنالتی ایستاد و آن را به گل تبدیل کرد . بعد از این گل باز هم چوکا به بازی تهاجمی خود ادامه داد تا جایی که دو دقیقه بعد مهدی محمدیاری بازیکن جوان چوکا این تیم را به گل دوم رساند . بازیکنی که در نیم فصل نخست عضو باشگاه بادران بود و به همراه تیم امید این باشگاه نایب قهرمانی در مسابقات امیدهای تهران را تجربه کرد . 

نیمه ی اول با همین نتیجه به پایان رسید. در نیمه ی دوم چوکا سعی در اداره بازی داشت و در منطقه دفاعی هم پرتعداد بود تا گلی را دریافت نکند که این ایده را در سایه ی حملاتی که روی دروازه حریف تدارک می دید، به خوبی به اجراء گذاشت تا در پایان بازی برنده از میدان خارج شود. چوکا با وجود برتری در این دیدار از جمع نامزدهای سقوط خارج نشد به این دلیل که قشقایی هم در خانه از سد شاهین شهرداری بوشهر گذشت. اما این بازی نشان داد عزم چوکا برای جدا شدن از تیم های نامزد سقوط به دسته ی پایین تر جزم است و باز هم می خواهد در دسته اول باقی بماند. ادامه ی این روند به طور حتم مهدی پاشازاده و شاگردانش را به هدف خواهد رساند. 

blank

از حواشی این دیدار می توان به قطع بازی به دلیل قطع برق استادیوم سردارجنگل رشت اشاره کرد . نور این استادیوم همانند خیلی از استادیوم های لیگ یکی برای بازی در ماه مبارک رمضان کافی نیست . ضمن این که این نتیجه تیم رایکا را در هفته های آتی برای ماندن در جمع تیم های لیگ یک تهدیدخواهدکرد . در حالی که در زمان نادر دست نشان فقید تیم ارایه گر بازی های بهتری در برابر حریفان بود و بهتر از این ها نتیجه می گرفت .

blank

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها