دکتر عسگری : می توان به بهبودِ وضعیتِ دست نشان امیدوار بود

پزشکِ متخصصِ نادر دست نشان گفت : با وجودِ وضعیتِ وخیمِ سرمربیِ رایکای بابل می توان به بهبودِ وضعیتِ ایشان امیدواربود .

دکتر شهریار عسگری بعد از معاینه ی نادر دست نشان در بیمارستان رازی قایم شهر ، اظهار داشت : در مورد شرایط نادر دست نشان چند نکته هست که باید به آن توجه کرد . اولین نکته مراجعه ی دیرهنگام ایشان به پزشک و بیمارستان است . دست نشان بعد از 5-6 روز که وضعیت کرونایی شان مشخص شد ، بازهم از مراجعه به بیمارستان اجتناب کردند ، در واقع مراجعه ی دیرهنگام به بیمارستان یکی از عوامل وخامت حال ایشان است .

وی افزود : بعد از این که ایشان از نظر تنفسی دچار نارسایی می شوند ، تحت درمان قرار می گیرند . در حالی که برای مقابله با این بیماری مراجعه ی موقع به پزشک و بیمارستان اهمیت فراوان دارد .

رییس بیمارستان گاندی تهران عنوان کرد : خوشبختانه ریاست بیمارستان رازی بسیار مسوولیت پذیر هستند و تمامی اقدام های موثر را برای درمان این مربی محترم انجام داده اند . با توجه به وضعیت جسمانی دست نشان و برای تحمل دستگاه حمایتی تنفسی ، برای ایشان بیهوشی القایی صورت گرفته است . من هم نظرهای مشورتی درمان را به همکارانی که عهده دار درمان ایشان هستند ، ارایه کردم . 

دکتر عسگری با اشاره به درگذشت برادر دست نشان در سال گذشته به خاطر کرونا اظهار داشت : از لحاظ ساختاری برخی بدن ها آسیب پذیرتر هستند . با این حال با وجود استفاده از دستگاه تنفسی حمایتی برای درمان شرایط ایشان خیلی وخیم نیست و در شرایط مشابه بسیاری از بیماران با شرایط وخیم تر از دست نشان بهبودپیداکرده اند .

وی در مورد این که می توان به بهبود کامل دست نشان امیدوار بود ، گفت : باوجود شرایط وخیم بیمار جای امیدواری هست که ایشان بهبودپیداکنند . طبیعی است که باید اقدام های درمانی بسیار پیشرفته صورت بگیرد . با ثبات وضعیت قلبی و عروقی می توان کم کم از استفاده از داروهای افزاینده ی فشار خون خارج شویم .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

نوشته‌های تازه

خرداد 1403
ش ی د س چ پ ج
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
091011  

بایگانی‌ها