ماشین‌سازی مشروط به مسابقات برمی‌گردد

باشگاه ماشین‌سازی با صدورِ اطلاعیه‌یی از ادامه ی فعالیتِ تیمِ فوتبالِ این باشگاه تا پایانِ فصل تحتِ مدیریتِ زنوزی خبرداد .

باشگاه ماشین سازی تبریز اعلام کرد : محمدرضا زنوزی به احترام مداخله ی استاندار مردمی و ورزش دوست آذربایجان شرقی ، تصمیم به ادامه ی مالکیت این باشگاه تنها تا پایان فصل گرفته است .

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است :

پیرو اتفاقات اخیر پیرامون باشگاه ماشین‌سازی تبریز ، به اطلاع هواداران فوتبال آذربایجان می‌رساند ؛ محمدرضا زنوزی مالکیت باشگاه ماشین‌سازی به دلایل اعلام شده ی قبلی ، تصمیمی بر تیم‌داری نداشته و در صدد واگذاری این باشگاه بوده است .

‌صحبت‌های تلفنی بین استاندار محترم آذربایجان شرقی ، ‌محمدرضا پورمحمدی و مالک‌ باشگاه ماشین‌سازی تبریز ، مهندس محمدرضا زنوزی بدون هیچ واسطه‌یی انجام شده و به احترام استاندار مردمی و ورزش‌دوست استان ، تصمیم به ادامه ی مالکیت این باشگاه و صرفاً تا پایان فصل گرفته شد .

در این اطلاعیه با اشاره به اشرافیت دکتر پورمحمدی به مشکلات باشگاه ماشین‌سازی و آگاهی به مشکل تراشی‌های به وجود آمده در ادامه ی راه این باشگاه ، اعلام شده است : تمرینات این تیم بعد از اعلام وصول مطالبات و خسارات وارده به باشگاه ماشین سازی مربوط به قرارداد بین سال ۹۶ از شهرداری تبریز و هیات فوتبال استان آغاز می شود .

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است : باشگاه‌داری در فوتبال ایران تبدیل به یک صنعت درآمدزا نشده است و تیم داری صرفاً یک هزینه است و این هزینه‌ها برای نشاط اجتماعی و آبروداری استان می‌باشد و برای این حرکت استانی جایز نیست بخش خصوصی به تنهایی عهده‌دار مسوولیت باشد .

در اطلاعیه ی باشگاه ماشین سازی خاطرنشان شده است : در دیگر استان‌ها ، شهرداری‌ها و شرکت‌های دولتی تیم داری می‌کنند ولی در این استان به‌رغم تیم‌داری بخش خصوصی ، ارگان‌های عمومی با عدم همکاری از پرداخت مطالبات حقوقی خود نیز سر باز می‌زنند .

در این اطلاعیه با اشاره به این که در ارتباط با گفت و گوی استاندار با مالکیت باشگاه ، هیات فوتبال هیچ نقشی نداشته است ، تاکید شده است : پسندیده‌ است که متولی فوتبال استان به جای تمرکز روی ایجاد سهم‌تراشی غیرواقعی در تصمیات فوتبالی ، از حق و حقوق باشگاه‌های این استان در خصوص حق پخش و دیگر مسایل حمایت کنند .

همچنین پیرو مطالب منتشر شده تحت عنوان معافیت مالیاتی برای فعالان ورزشی ، به اطلاع عموم می‌رساند که چنین مطالبی واقعیت عینی نداشته و فعالان ورزشی از امتیاز معافیت‌های مالیاتی برخوردار نیستند و انتشار چنین مطالبی بدون آگاهی از قوانین کشوری می‌باشد .

باشگاه ماشین سازی در پایان از حسن توجه ی استاندار آذربایجان‌شرقی ، ‌دکتر پورمحمدی قدردانی کرده و اعلام می‌ کند که بازگشت به تیم داری در باشگاه ماشین‌سازی به احترام و خواست استاندار و اعلام دغدغه‌های ورزشی مردم شریف استان می‌باشد .

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در حال حاضر با ۹ امتیاز از ۱۸ بازی در رده ی شانزدهم و انتهایی جدول رقابت های لیگ برتر قرار گرفته و طبق برنامه ی اعلامی از سوی سازمان لیگ ، دوشنبه ۱۶ فروردین ماه جاری در سیرجان به مصاف گل گهر این شهر می رود .

 

 

"ایرنا"

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها