صعودِ موقتِ مس به صدرِ جدول / تساویِ لحظه ی آخری چوکا با گل به خودی

شاگردانِ رضا مهاجری با برتری مقابلِ خیبرِ خرم‌آباد صدرنشینِ لیگِ یک شدند . همچنین تیمِ فوتبالِ چوکا نیز باز هم در دقایقِ پایانی پیروزی را این بار مقابلِ پارسِ جنوبی جم از دست داد .

رقابت‌های هفته ی پانزدهم لیگ یک فوتبال ایران از ساعت ۱۴:۳۰ امروز با انجام دو دیدار همزمان آغاز شد که در یکی از آن ها ، تیم مس کرمان در ورزشگاه شهیدباهنر میزبان تیم رده سیزدهمی خیبر خرم‌آباد بود .

شاگردان رضا مهاجری که در دیدار اخیرشان متوقف شده و صدرنشینی را از دست داده بودند ، برای کسب پیروزی در مسابقه ی خانگی مقابل خیبر خرم‌آباد تلاش می‌کردند و توانستند در نیمه ی اول به گل برسند .

بهرام رشیدفرخی ، مهاجم بلندقامت مس کرمان در دقیقه ی ۴۲ موفق به گلزنی برای تیمش شد تا شاگردان عبدالله ویسی در نیمه ی اول بازنده شوند .

در نیمه ی دوم بازی پایاپای دنبال می‌شد و دو تیم موقعیت‌های خوبی روی دروازه ی یکدیگر خلق کردند تا این که مس کرمان در دقیقه ی ۷۸ توسط محمدعلی صفیا ، بازیکن تعویضی‌اش دومین گل را مقابل خیبر به ثمر رساند .

مس کرمان با حفظ برتری ۲ بر صفر تا پایان مسابقه موفق شد دومین باخت متوالی خیبر خرم‌آباد را رقم بزند تا با این برد ۲۸ امتیازی شده و با سه امتیاز بالاتر و یک امتیاز بیشتر نسبت به بادران تهران ، در صدر جدول لیگ یک قرار بگیرد . شاگردان ویسی هم با این باخت ۱۶ امتیازی و در رتبه ی سیزدهم ماندند .

 

"ورزش سه"

 

در ادامه ی رقابت های لیگ یک از هفته ی پانزدهم دو تیم چوکای تالش و پارس جنوبی جم به قضاوت مهدی اجاقی از ساعت 14:30 در ورزشگاه سردارجنگل شهر رشت به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نود دقیقه با نتیجه ی تساوی یک بر یک به پایان رسید .

 این دو تیم در شرایطی مقابل هم قرار گرفتند که تا پیش از این بازی ، چوکا از 14 بازی صاحب 14 امتیاز و در جایگاه شانزدهم و پارس جنوبی جم از همین تعداد بازی 21 امتیازی  و در رده ی هفتم جدول رده بندی قرار داشتند و از همین رو هر دو تیم آمده بودند تا با گرفتن سه امتیاز این دیدار جایگاه خودشان را در جدول ارتقا ببخشند .

بازی در نیمه ی اول با تساوی بدون گل به پایان رسید ، اما در نیمه ی دوم و در دقیقه ی 56 این رضا اعتمادی کاپیتان باتجربه ی چوکا بود که توانست شاگردان علی لطیفی را با یک گل پیش بیاندازد ، اما در ادامه در حالی که می رفت چوکا به سه امتیاز با ارزش این بازی دست پیدا کند ، باز هم این تیم در دقایق پایانی تمرکز خود را از دست داد و توسط ایمان شوریابی مدافع خودی دروازه اش باز شد تا همانند دیدار بادران آن ها یک برد دیگر را در دقایق انتهایی از دست بدهند .

از نکات جالب توجه ی این دیدارمی توان به تصمیمات داوری از دقیقه ی 80 به بعد اشاره کرد که با اعتراضات شدید نیمکت چوکا همراه شد .

"ورزش سه"

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها