نظرمحمدی : دیگر نمی خواهم در گیلان مربی گری کنم

علی نظرمحمدی سرمربیِ فصلِ گذشته ی رایکای بابل با وجودِ دریافتِ پیشنهاد از تیمِ چوکای تالش ترجیح داد هم چنان بیرون از گود بماند .

او که در کارنامه ی مربی گری اش هدایت  تیم سپیدرود به لیگ برتر دیده می شود و فصل گذشته هم موفق شد تیم رایکای در حال سقوط را در جدول بازی ها نگه دارد ، در این باره می گوید : چوکا همانند همه ی تیم های گیلانی برای من عزیز است اما دیگر قصد مربی گری در این استان را ندارم ، به این خاطر که تیم های استانم همواره دغدغه ی مالی دارند و مربی نمی تواند روی مسایل فنی متمرکز شود و بعد از سختی های فراوانی که در سال های اخیر متحمل شدم و هم چنین تجاربی که کسب کردم ، دوست دارم در تیم  هایی کار کنم که هدف بزرگ تری داشته باشند . یعنی جدا از حضور در لیگ یک به دنبال هدف بزرگ باشند که همان صعود به لیگ برتر است . به همین خاطر منتظر می مانم تا پیشنهاد بهتری دریافت کنم و در غیر این صورت ترجیح می دهم در خانه بمانم .

علی نظرمحمدی با اشاره به این که فوتبال مازندران پتانسیل بالایی دارد ؛ گفت : خوشحالم در پایان فصل جدا از حفظ سهمیه ی رایکا در لیگ یک بازیکنان این تیم به تیم های خوب لیگ یکی و هم چنین لیگ برتری ملحق شدند . آن چه که مسلم است اگر تیم های مازنی و گیلانی شرایط خوبی از نظر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشند ، می توانند ارایه گر بازی های خوبی باشند و نتایج خوبی را هم بگیرند . شما الان می بینید که نساجی در لیگ برتر و در 4 هفته ی ابتدایی ارایه گر بازی های خوبی در برابر حریفان بوده و اکنون یکی از تیم های بالانشین جدول است . این جدا از تلاش فنی به اجرای تعهدات مالی از سوی باشگاه هم بر می گردد . بر همین اساس به خاطر تجربیاتی که در مربی گری کسب کرده ام ، دوست دارم در ادامه ی مسیر هدایت تیم هایی را برعهده بگیرم که از حداقل شرایط برای رسیدن به یک هدف بزرگ برخوردار باشند و اگر چه خیلی از این رفت و آمدها بر اساس رابطه است اما شک ندارم بخشی از جا به جایی ها بر اساس مطالعه ی باشگاه و توانمندی های مربی است . به این موضوع خوشبین هستم .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها