آخرین خبرهای نقل و انتقالاتیِ باشگاه شهرداریِ آستارا

آخرین خبر های نقل و انتقالاتی از تیمِ تازه لیگِ یکی شده ی شهرداریِ آستارا حکایت از تمدید قرارداد سه مربی و پیوستن یک مربی و بازیکن به این تیم دارد .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ آخرین خبرها از صفحه ی رسمی باشگاه شهرداری آستارا در اینستاگرام ؛ حکایت از تمدید قرارداد سه مربی و پیوستن یک مربی و بازیکن به این تیم دارد که مشروح آن به شرح زیر است :

– سیامک زاد طالبیان بازیکن سابق ملوان بندرانزلی و مربی تیم شهرداری آستارا در مسابقات زیر گروه لیگ دسته سوم و مرحله ی نهایی لیگ سه ی فوتبال کشور که سابقه ی صعود با این تیم به لیگ دو را نیز در کارنامه دارد بار دیگر با عقد قراردادی به کادرفنی حسن اشجاری ملحق شد .

– مقصود چندل مربی فصل گذشته ی تیم شهرداری آستارا به عنوان مربی دروازبانان قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با این‌ تیم تمدید کرد .

– احتشام ساسانی با عقد قراردادی رسمی به عنوان مربی به کادرفنی تیم شهرداری آستارا ملحق شد . ساسانی کاپیتان سابق تیم های فجرسپاسی شیراز و برق شیراز و بازیکن سابق تیم های استقلال اهواز و صنعت نفت آبادان با سابقه ی مربی گری در تیم های برق نوین شیراز و شهرداری ماهشهر است . وی از سال ۹۷ تا پایان فصل گذشته به عنوان مربی تیم فجرشهید سپاسی شیراز در لیگ یک فوتبال کشور فعالیت می کرد .

– حسین ملکی ، مربی دو فصل گذشته ی تیم شهرداری آستارا قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد .

– امید بامتی مهاجم سابق تیم واسالوند سوئد با عقد قراردادی رسمی به عنوان بازیکن سهمیه ی زیر ۲۳ سال به تیم شهرداری آستارا پیوست . وی در سال ۲۰۱۷ به باشگاه واسالوند در لیگ برتر زیر ۱۹ سال های لیگ سوئد پیوسته و نخستین بازی حرفه یی خود را برای این باشگاه انجام داد . بامتی در فصل ۲۰۱۸_۲۰۱۹ در تیم زیر ۲۱ ساله های این باشگاه حضور داشت و موفق شد ۹ گل را نیز با پیراهن این تیم به ثمر برساند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها