هرندی : شنبه ی هفته ی آینده کادرِفنی خود را معرفی خواهم کرد

هرندی با اشاره به آغازِ تمریناتِ تیمِ داماشِ گیلان از روزِ دوشنبه ، اعلام کرد : تمامی افرادی که احساس می‌کنند توانایی بازی در لیگِ یک را دارند ، می‌توانند از روزِ دوشنبه ساعتِ ۱۱:۳۰ با حضور در ورزشگاه سردارِجنگل شهرِ رشت تست بدهند .

امید هرندی ، سرمربی داماش گیلان در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال داماش اظهار کرد : خوشبختانه آقای سامان سهرابی که به عنوان مالک تیم را تحویل گرفته است با وجود سن کم ، تجارب بسیار خوبی دارد و می‌تواند به تیم داماش گیلان کمک نماید .

وی با بیان این که آقای سهرابی ارتباطات خوبی در فدراسیون و هیات فوتبال دارد ، افزود : او جوانی کاربلد و جویای نام است که با یک تیم به نام “سامی اسپورت” در فوتبال ترکیه فعال است .

هرندی همچنین با اشاره به این که شب گذشته جلسه‌یی ۵-۶ ساعته با آقای سهرابی داشتم ، گفت : ایشان گیلانی هستند و در شهر رشت فوتبال بازی کرده اند ، بنابراین اشراف خوبی به وضعیت فوتبال گیلان دارند .

سرمربی داماش گیلان ادامه داد : مالک جدید داماش دست ما را از نظر فنی باز گذاشته و شنبه ی هفته ی آینده کادرفنی خود را که به احتمال زیاد کاملاً بومی هستند ، معرفی خواهم کرد .

هرندی با اشاره به آغاز تمرینات تیم داماش گیلان از روز دوشنبه ، اعلام کرد : تمامی افرادی که احساس می‌کنند توانایی بازی در لیگ یک را دارند ، می‌توانند از امروز دوشنبه ساعت ۱۱:۳۰ با حضور در ورزشگاه سردار جنگل شهر رشت تست بدهند .

وی با بیان این که تمامی افراد رشتی و گیلانی می‌توانند در این تست شرکت کنند به شرطی که توانایی بازی در لیگ یک را داشته باشند ، تصریح کرد : افراد غیربومی از سایر استان‌ها نیز می‌توانند در صورت این که مشکل محل استراحت و غذا ندارند ، در این تست شرکت کنند ، زیرا تیم به تازگی شکل گرفته و ما نمی‌توانیم فعلاً خوابگاه یا غذا در اختیار آن ها قرار دهیم .

این پیشکسوت فوتبال گیلان افزود : تست‌گیری از بازیکنان تا روز جمعه ادامه خواهد داشت و بازیکنان منتخب به تیم داماش اضافه خواهندشد .

هرندی گفت : از مربیان بومی تقاضا دارم در صورتی‌که بازیکنان خوبی دارند که توانایی بازی در داماش را دارند ، حتماً به ما معرفی کنند تا این بازیکنان در تست‌های تیم داماش شرکت نمایند .

سرمربی داماش گیلان تاکید کرد : کادرفنی داماش گیلان بدون مشورت با آقای سهرابی کاری انجام نخواهد داد و تیم روال تیمی خود را حفظ خواهد کرد .

 

"دیار میرزا"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها