سپیدرود در تابستان یخ زد !

سپیدرودِ رشت با باخت در تهران برابر بادران به لیگِ دسته دوم سقوط کرد .

سپیدرود در شرایطی که آخرین امیدهای خود را در جدال با بادران برای فرار از سقوط جستجو می‌کرد با شکست در این جدال رویای خود را از دست رفته دید تا طی دو فصل اخیر ، دو سقوط بزرگ را در کارنامه‌اش ثبت کند .

آن ها که در لیگ هجدهم در لیگ برتر حضور داشتند ، در نهایت با نادر دست نشان در هفته‌های پایانی به لیگ یک سقوط کردند و نتوانستند به نتیجه ی لازم دست یابند . تیره روزی‌های سپیدرود در لیگ یک نیز ادامه داشت و نوزده شکست فصل ، آن ها را محکوم به سقوط دوباره کرد تا بار دیگر به لیگ دسته دوم بازگردند .

بادران در این بازی فارغ از حساسیت بازی برای حریف ، توانست نمایش بهتری نسبت به سپیدرود از خود به جا بگذارد و رشتی‌ها خوش شانس هم بودند که در نیمه ی اول شاگردان فرهاد کاظمی یک ضربه ی پنالتی را توسط حسین کریمی از دست دادند .

در نیمه ی دوم سپیدرود با توجه به نیاز مبرم به پیروزی ، به دنبال ایجاد موقعیت روی دروازه ی علی نعمتی ، گلر بادران بود که البته فرصت‌های آن ها راهی به دروازه ی بادران نداشت . با این حال بادران در چند صحنه موقعیت بهتری برای گشودن دروازه ی سپیدرود داشت که یکی از بهترین موقعیت‌های این تیم در نیمه ی دوم توسط رضا احمدی در فرصت تک به تک گرفته شد .

در دقایق پایانی بازی ، سپیدرودی ها به شدت نسبت به عملکرد داوری اعتراض داشتند و مدعی شدند که روی آقایی پور در محوطه ی جریمه ی بادران خطای پنالتی رخ داده اما احمد محمدی ، داور این بازی دستور به ادامه ی بازی داد . در شرایطی که دامنه ی اعتراض به عملکرد داوری باعث اخراج پزشک سپیدرود از روی نیمکت شده بود ، فرزاد حاتمی در وقت‌های تلف شده موفق شد گل برتری تیمش را به ثمر برساند تا سپیدرود یخ بزند !

این شکست به معنای پایانی رویای سپیدرودی‌ها برای امیدواری به بقا بود و در نهایت سوت پایان بازی و سقوط سرخ‌ها به لیگ دسته دوم . سپیدرود که فصل را با دست نشان آغاز کرده بود و در ادامه مدت کوتاهی هدایتش برعهده ی مهدی پاشازاده قرار گرفت ، نتوانست با سهیل حق شناس امیدهای خود را برای بقا حفظ کند و اکنون در فاصله ی یک هفته مانده به پایان فصل راهی لیگ دسته دوم شده تا در جنگ بقا ، قافیه را به ملوان ، رایکا و نیروی زمینی ببازد .

بادران با این پیروزی و با کسب امتیاز 54 به رتبه ی پنجم جدول رسید و سپیدرود با 30 امتیاز در هفته ی پایانی بازی آخر خود در لیگ یک را در استادیوم سردار جنگل با فجرسپاسی برگزار خواهد کرد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها