مربیِ ملوان : آقای ربیعی شما اخلاق و بازی را با هم باختید !

مربیِ تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی در خصوصِ حواشیِ دیدار با مسِ رفسنجان توضیحاتی را ارایه داد .

بازی هفته ی گذشته ی ملوان و مس رفسنجان که با برتری قوی سپید به پایان رسید ، حواشی زیادی را به همراه داشت . بابک پورغلامی مربی ملوان در خصوص حواشی این دیدار اظهار داشت : متاسفانه همیشه تیم هایی که بازی را می بازند از این داستان ها درست می کنند و سعی دارند باخت شان را توجیه کنند ! حواشی خاصی رخ نداد و این تیم میهمان بود که جار و جنجال به پا کرد تا هر طور شده بازنده زمین نباشد ، ولی این اتفاق رخ نداد و بچه های ما توانستند با یک بازی هوشمندانه نتیجه را به نفع خودشان به پایان برسانند .

وی افزود : اول این که داخل زمین رفتن را داور و کمک هایش می توانند کنترل کنند و تشخیص بدهند آیا مربی از حریم قانونی بیرون آمده یا نیامده است . دوم این که اگر من داخل زمین رفتم ، آن ها که همه ی نیمکت شان داخل زمین بود و از اول بازی تا پایان آن در زمین بودند و با جوسازی سعی کردند به هدف شان برسند که نرسیدند . آقای ربیعی بزرگ ما هستند ولی این را بدانند که آن ها اخلاق و بازی را با هم باختند . شما فیلم بازی را نگاه کنید همه چیز دستگیرتان خواهد شد .

پورغلامی بیان داشت : آقای ربیعی که ادعای اوت دستی ما را دارند ، تاکتیک تیم خودشان چه بود ؟ آن ها چه تاکتیکی داشتند ؟ این حرف ها قدیمی شده و باید قبول کنند که مس به قدرت و شجاعت بازیکنان ما باخت نه اوت دستی ملوان . این باخت چون برای مسی ها گران تمام شده ، در حال ایراد گرفتن از تیم حریف هستند . شاید آقای ربیعی متوجه نشدند که انزلی با سایر شهرها فرق می کند و بردن کار راحتی نیست و باید تیم قوی تری داشته باشی تا برنده شوی .

مربی ملوان ادامه داد : هنوز قطعی نشده ولی جوانانی که ما داریم و شجاعت و سابقه یی که آقای میثاقیان دارند ، شک نکنید اجاز نخواهیم داد ملوان به دسته ی پایین تر سقوط کند . باید همه ی مسوولان استان به خصوص مسوولان شهر انزلی کمک کنند تا ملوان به جایگاه اصلی اش که لیگ برتر است برگردد و در سطح اول فوتبال باشد . الان همه ی فوتبالی ها جای خالی ملوان را در لیگ برتر ایران احساس می کنند .

او اضافه کرد : من از هواداران ملوان تشکر می کنم که با این که اجازه ی حضور در ورزشگاه را ندارند ولی همچنان از تیم شان حمایت می کنند و جای شان در ورزشگاه خالی است . از مسوولانی که تا الان از تیم حمایت کرده اند نیز کمال تشکر را دارم .

پورغلامی با اشاره به بدهی پاشنکو گفت : این مشکل به گذشته ی دور برمي گردد که امیدواریم حل شود و تیم هم با استرس بازی نکند . من زیاد از جزییات خبر ندارم و تیم هم کار خودش را می کند و بازی به بازی پیش خواهیم رفت .

 

 

"دی اسپورت"

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها