شکایتِ رسمیِ سپیدرود از پاشازاده و شاهین بوشهر

باشگاه سپیدرود به دنبالِ احقاقِ حقِ خود در خصوص جداییِ عجیبِ مهدی پاشازاده یک هفته بعد از قبول هدایت این تیم و حضورش در شاهین بوشهر است .

مهدی پاشازاده تنها دو بازی پس از حضور در تیم سپیدرود ، در شرایطی که تحت قرارداد این باشگاه قرار داشت ، با شاهین شهرداری بوشهر مذاکره و قرارداد جدیدی با این تیم بست . موضوعی که اکنون مورد اعتراض باشگاه سپیدرود قرار گرفته است . 

باشگاه سپیدرود اکنون قصد دارد اقدامات قانونی را در این خصوص برای جدایی مهدی پاشازاده در نظر بگیرد و در این راستا ، سیامک میرزازاد ، وکیل باشگاه سپیدرود به توضیح درباره ی این شرایط پرداخته است : مهدی پاشازاده با باشگاه سپیدرود برای هفت هفته قرارداد امضا کرد و باشگاه برای دو هفته یی که ایشان در تیم بود تعهدات قراردادی خود را به طور کامل به انجام رسانده است . برای ایشان در بهترین هتل شهر سوییت گرفت و مبلغی را هم به عنوان پیش پرداخت به وی پرداخت کرد .

این در حالیست که باشگاه شاهین در خصوص مذاکره و جذب پاشازاده ادعا کرده که عدم رعایت تعهدات باشگاه سپیدرود باعث این موضوع شده است که از سوی سپیدرود رد شده است : باشگاه تعهدات خود را به آقای پاشازاده تاکنون انجام داده است و قطعاً صرف نظر از ارجاع موضوع تخلف پاشازاده به کمیته ی انضباطی باشگاه جهت دفاع از حقوق حقه ی باشگاه سپیدرود ، هم از ایشان به مراجع ذیصلاح در فدارسیون فوتبال شکایت خواهدکرد و هم از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به جهت این اقدام غیرحرفه یی و غیرقانونی ، علیرغم اطلاع از تحت قرارداد بودن یک سرمربی ، با ایشان شب مسابقه شروع به مذاکره می کنند و سپس اقدام به انعقاد قرارداد کردند که این هم دومین تخلف این باشگاه محسوب می شود .

وکیل باشگاه سپیدرود با اشاره به تخلف سرمربیِ سابق خود گفته : مهدی پاشازاده در صورتی که سرمربی رسمی سپیدرود بوده ، شب قبل از مسابقه با تیم دیگری مذاکره می کند . ایشان علیرغم مذاکرات تلفنی مسوولان تیم و در حالی که قرار بود پاشازاده از امروز تمرینات خود را با تیم آغاز کند ، با تیم شاهین بوشهر قرار گذاشته و قرارداد خود را با این تیم منعقد کرده است . اما تخلف بزرگ تر را شهرداری بوشهر انجام داده است که وقتی یک مربی با باشگاهی قرارداد دارد با او مذاکره می کند . عضو بلندپایه ی شورای شهر بوشهر قبل از آن با مدیرعامل باشگاه سپیدرود برای انتقال پاشازاده صحبت کرده که با مخالفت صریح ناظمی برای انتقال رو به رو می شود ، اما باز به طور مستقیم با این مربی مذاکره و قرارداد امضا می کنند . به عبارتی می‌توان گفت دوستان تخلف مذاکره با سرمربی تیمی دیگر را با امضای قراردادی غیرقانونی تکمیل کردند . ایشان در شرایط بسیار سختی باشگاه را ترک کردند و ما از حق باشگاه و هواداران سپیدرود قطعاً نمی گذریم و دفاع خواهیم کرد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها