احمدزاده : این وضعیت برایِ ملوان گریه‌دار است

سرمربیِ ملوان با انتقاد نسبت به بی‌توجهیِ مدیرانِ استان خواهانِ بررسیِ وضعیتِ قویِ سپید محبوب شد .

محمد احمدزاده ، بازیکن سابق و مربی کنونی ملوان با توجه به روزهای سختی که در انتظار این تیم محبوب است ، خواهان توجه ی مسوولین استانی به آن ها شد .

محمد احمدزاده با اشاره به تداوم تعطیلات مسابقات فوتبال گفت : فعلاً که اتفاق جدیدی رخ نداده است . بازیکنان ما به همان شکل انفرادی تمرین می‌کنند . ما از مسوولان شهری تقاضای انجام تمرینات گروهی داشتیم که به خاطر کرونا با این درخواست ما مخالفت شد ، به همین خاطر بازیکنان ملوان به شکل انفرادی تمرینات را انجام می‌دهند . آدم در این شرایط نمی‌داند چه کار کند و برنامه چیست . تکلیف نامشخص است ، البته خود فدراسیون هم در این زمینه مقصر نیست و نمی‌تواند تصمیم قطعی بگیرد . ما متوجه ی این موضوع هستیم .

احمدزاده درباره ی آینده ی مسابقات می‌گوید : البته فدراسیون فوتبال می‌تواند پیش بینی‌هایی داشته باشد ؛ به عنوان مثال اگر شرایط برگزاری مسابقات تا فلان تاریخ فراهم نشد ، باید چه تصمیمی گرفته شود . باید همفکری صورت بگیرد و پیش بینی‌هایی انجام شود .

وی درباره ی مطرح شدن بحث ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر و صعود دو تیم برتر لیگ یک به لیگ برتر گفت : خیلی‌ها معتقدند ۱۶ تیم برای لیگ برتر فوتبال ما کم است . از نظر من هم ۱۸ تیمی بودن لیگ معقول تر است . این نظر را خیلی وقت است که داده‌ایم و فکر می‌کنم شدنی هم باشد اما نه به این شکل الان دو تیم برتر جدول لیگ یک به لیگ برتر بیاید .

سرمربی تیم ملوان در بخش دیگری از سخنانش راجع به احمددنیامالی نماینده ی انزلی در مجلس و حمایتش از تیم ملوان گفت : دنیامالی همیشه از تیم ملوان حمایت کرده است ، حتی وقتی نماینده نبوده . او سال‌های سال به صورت مستقیم و غیرمستقیم هر کاری از دستش برآمده ، انجام داده است . حالا که نماینده ی مجلس شده ، فکر می‌کنم آسان‌تر می‌تواند به تیم کمک کند و به کمکش به ملوان خوش‌بینم .

احمدزاده با انتقاد نسبت به شرایط شکل گرفته در انزلی گفت : فوتبال در انزلی در سال‌های اخیر به زیر صفر رسیده است . استادیوم انزلی گریه دار است . نمی‌توانم بپذیرم استادیومی با این قدمت این طور اشک آور باشد . امیدوارم آقای دنیامالی به فکر زیرساخت‌های فوتبال انزلی هم باشد .

وی همچنین درباره ی صحبت‌های دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مبنی بر این که طلبش را از ملوان می‌گیرد ، گفت : باز خوب است که آقای اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران است و ما به او دسترسی داریم . شاید بتوانیم از طریق فدراسیون برای حل مشکل حقوقی و شکایت اسکوچیچ از ملوان کمک بگیریم .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها