احمدزاده : نوری و زارع ، ملوان را به بهترین شکل اداره می‌کنند

محمد احمدزاده ، سرمربیِ تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی اعتقاد دارد ، پژمان نوری و مازیار زارع ، باشگاه ملوان را به بهترین شکلِ ممکن اداره می‌کنند .

محمد احمدزاده درباره ی بحث اهالی فوتبال بین ادامه یا لغو هفته‌های باقیمانده ی مسابقات فوتبال در کشورمان اظهار داشت : فکر می‌کنم فدراسیون فوتبال می‌خواهد از کشورهای اروپایی الگوبرداری کن ؛ به خصوص فوتبال انگلیس .

شرایط پرسپولیس شبیه لیورپول است
وی ادامه داد : با توجه به این که شرایط پرسپولیس شبیه لیورپول است ، شاید می‌خواهند فوتبال انگلیس را به‌عنوان الگو انتخاب کنند . وگرنه خیلی سخت است که خوش‌بین باشیم که ادامه ی لیگ با شرایط فعلی برگزار شود .

باید تصمیمی درست و حسابی برای لیگ یک گرفته شود
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره ی ادامه یا لغو مسابقات لیگ یک فوتبال تصریح کرد : شرایط لیگ یک با لیگ برتر متفاوت است و باید تصمیمی درست و حسابی برای آن گرفته شود تا تیمی ضرر نکند . اتفاقات اخیر تابه‌حال سابقه نداشته و تصمیم آتی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می‌تواند جالب باشد .

با تعطیلی مسابقات ، عده‌یی هستند که به هر تصمیمی اعتراض می‌کنند
احمدزاده درباره ی پیشنهاد برخی مربیان مبنی بر پایان لیگ‌های فوتبال و ورود تیم‌ها به دوره ی پیش‌فصل خاطرنشان کرد : بعید است فدراسیون فوتبال با این موضوع موافقت کند ، چون دوست دارد کاری را که شروع کرده است ، به پایان برساند ، اما اگر مجبور شود مسابقات را تعطیل کند ، باید از الگوی یکی از کشورهای اروپایی پیروی کند . وگرنه هر تصمیمی گرفته شود ، عده‌یی با آن مخالفت می‌کنند و همه از این اتفاق راضی نخواهند بود .

 

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی , فوتبال , لیگ دسته اول فوتبال , فدراسیون فوتبال ,

زمین‌های ما در بهار شرایط خوبی دارند و مصدومان برمی‌گردند 
وی با بیان این که ملوان با وجود شرایط بد خود در جدول ، از ادامه ی لیگ یک فوتبال ضرر نمی‌کند ، گفت : زمین‌های تمرین و مسابقات ما در بهار شرایط خوبی خواهند داشت که این به نفع ماست . همچنین مصدومان ما به میادین برمی‌گردند و می‌توانند به تیم کمک کنند . دیدارهای آینده ی ما هم کمی سبک‌تر خواهد بود .

با توجه به آمادگی بیشتر بازیکنان ، مسابقات را خیلی خوب آغاز می‌کنیم
سرمربی ملوان بندرانزلی در پاسخ به این پرسش که شاگردانش در دوران قرنطینه چه گونه تمرین می‌کنند ، بیان کرد : 80 درصد بازیکنان ما بومی هستند که کنار دریا یا هر جایی که می‌توانند ، تمرینات انفرادی انجام می‌دهند . از سایر بازیکنان هم خواهش کردیم آمادگی خود را حفظ کنند . با توجه به آمادگی بیشتر بازیکنان ، فکر می‌کنم می‌توانیم مسابقات را خیلی خوب از سر بگیریم .

پژمان و مازیار ، باشگاه را به بهترین شکل اداره می‌کنند
احمدزاده با تمجید از شرایط این باشگاه زیر نظر پژمان نوری و مازیار زارع اظهار داشت : کارهای باشگاه خیلی خوب پیش می‌رود و بازیکنان ما بیش از 50 درصد از قرارداد خود را گرفته‌اند . در سال‌های گذشته مالکانی به ملوان آمدند که تیم را با شرایط بسیار بدی مدیریت کردند . پژمان و مازیار اما با وجود جوانی و بدون سابقه ی کار مدیریتی ، کار بسیار بزرگی کردند و باشگاه را به بهترین شکل اداره می‌کنند .

نوری و زارع کمبودی برای ما باقی نگذاشته‌اند
وی در ادامه ی تمجیدات خود از مالکان باشگاه ملوان تصریح کرد : مدیریت نوری و زارع در حد کسانی است که سال‌ها مدیریت ورزش کرده‌اند و تاکنون هیچ کمبودی برای ما باقی نگذاشته‌اند . آن ها با پرداخت مطالبات باشگاه توانستند پنجره ی نقل‌وانتقالاتی ملوان را باز کنند و در نیم‌فصل چند بازیکن هم گرفتیم . این نشان می‌دهد باشگاه به خوبی اداره می‌شود و من از مجموعه ی ملوان کاملاً راضی هستم .

"خبرگزاری تسنیم"

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها