پیامِ تبریکِ سرمربیِ ملوان به مناسبتِ آغازِ سالِ نو

محمد احمدزاده سرمربیِ تیمِ ملوانِ بندرانزلی با انتشارِ پیامی در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام آغاز سال نو را تبریک گفت .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ سرمربی تیم ملوان بندرانزلی پیامی را در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام به مناسبت سال نو منتشر کرد .

متن پیام احمدزاده به شرح زیر است :

خدمت مردم نجیب ایران ، گیلانی های دوست داشتنی و انزلی چی های عزیز سلام عرض می کنم .

سالی که پشت سر گذاشتیم برای بسیاری از ما حاوی اتفاقات تلخ ، فراموش نشدنی و غیرقابل جبرانی بود . اما با ابراز همدردی قلبی و ادای احترام به همه ی عزیزانی که در این سال مصیبت دیده اند ، یادآوری می کنم ما فرزندان دریا از این طوفان ها کم ندیده ایم و به امید خدا در سال جدید با همدلی و اتحاد این مصیبت را هم پشت سر خواهیم گذاشت .

و اما ملوان :

سال گذشته در کنار هم سخت ترین سال در تاریخ باشگاه را تجربه کردیم که جا دارد از همین جا از همه ی آن هایی که عاشقانه برای زنده ماندن نام ملوان تلاش کردند ، تشکر کنم .

اما با همه ی تلاش هایی که مجموعه ی حاضر برای بهبود شرایط انجام داده و می دهند ، گاهی فشارهای وارده از حد تحمل مان خارج می شد و نتیجه ی تلاش ها آنی نبود که باید و در نتیجه موجب شرمندگی ما و به خصوص شخص من .

با این وجود در اولین روز سال جدید با امید به خدا و به پشتوانه ی نیروهای جوان و بومی که در همه ی زمینه ها در کنارمان داریم و با تکیه بر حمایت همه ی عاشقان و هواداران بی نظیرمان ؛ به روزهای روشن پیش رو چشم دوخته ایم .

سالی سرشار از سلامتی و شادمانی برای همه ی مردم ایران آرزو می کنم و امیدوارم نوروز آینده ، ملوان در تکاپوی رسیدن به جایگاهی در خور به بزرگی قدمت پنجاه ساله اش باشد .

با احترام : محمد احمدزاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها