احمدزاده و شاگردانش زمین را ترک کردند

دیدارِ دو تیمِ استقلالِ خوزستان و ملوانِ بندرانزلی نیمه تمام ماند . اعتراضِ انزلی چی ها به دومین پنالتی استقلال باعث شد تا این تیم به نشانه ی اعتراض زمینِ بازی را ترک کند .

از بازی های هفته ی بیست و ششم لیگ یک ، عصر امروز در اهواز دو تیم استقلال خوزستان و ملوان بندرانزلی به دیدار یکدیگر رفتند . دیداری که در نهایت فرجامی به همراه نداشت و با خروج ملوانان از زمین بازی نیمه تمام ماند .

ملوان در نیمه ی اول این دیدار و در دقیقه ی 25 توانست توسط آرمین انبساطی دروازه ی تیم میزبان را باز کند اما در همان نیمه ی اول نه تنها خوزستانی ها توانستند بازی را به تساوی بکشانند که گل دوم را هم وارد دروازه ی تیم میهمان کنند .

اولین جرقه های جنجال در این دیدار هم از همین نیمه ی اول به وجود آمد و پنج دقیقه پس از گلزنی انزلی چی ها اعلام یک ضربه ی پنالتی به نفع استقلالی های خوزستان باعث شد تا کادرفنی ملوانان اعتراض زیادی به خطای اعلام شده داشتند اما هر آن چه که بود که این ضربه توسط حکیم نصاری در دقیقه ی 30 تبدیل به گل شد .

خوزستانی ها که در این دقایق راه دروازه ی ملوان را در پیش گرفته بودند ، باز هم توانستند گلزنی کنند و این بار در دقیقه ی 44 امید لطفی توانست دروازه ی حریف را باز کند تا تیم میزبان با برتری نیمه ی اول را به اتمام برساند و راهی رختکن شود .

اما در نیمه ی دوم باز هم این انزلی چی ها بودند که توانستند اولین گل نیمه را به ثمر برسانند . آن ها در دقیقه ی 52 توانستند توسط رضا درویشی گل تساوی را وارد دروازه ی استقلالی ها کنند تا بازی با نتیجه ی دو بر دو در پیش باشد تا این که حوالی دقیقه ی 70 جنجال اصلی شروع شد و اعلام دومین ضربه ی پنالتی به سود استقلال خوزستان باعث عصبانیت شدید انزلی چی ها و در نهایت اعتراض آن ها به نحوه ی قضاوت داور شد .

در همین لحظات محمد احمدزاده که معتقد بود این حرکت اصلاً خطایی به دنبال نداشت تا ضربه ی پنالتی به دنبال داشته باشد و به همین دلیل ترجیح داد تا تیمش را از زمین بیرون بکشد و البته دلیلی هم نمی دید تا در بیست دقیقه ی پایانی بازی ، بازیکنانش در میدان حضور داشته باشند و علیرغم اصراری که عدم خروج آن ها از زمین بود احمدزاده و شاگردانش زمین را ترک کردند و راهی رختکن شدند .

پس از این اتفاق حدود نیم ساعت شرایط بازی به صورت مبهم در پیش بود تا این که داوران بازی هم با اعلام نیمه تمام ماندن این دیدار راهی رختکن شدند تا همه چیز به کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال سپرده شود .

استقلالی های خوزستان تا پیش از این دیدار 32 امتیازی بودند و در رده ی دهم جدول رده بندی حضور داشتند . آن ها امروز برای چهارمین بار با سرمربی جدید خود یعنی امیر خلیفه اصل به میدان رفتند و جالب این که کادرفنی جدید خوزستانی ها در سه دیدار قبلی با پیروزی زمین را ترک کنند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها