اطلاعیه ی باشگاه ملوان در خصوص بلیت فروشی اینترنتی

برای آن دسته از هوادارانی که امکان تهیه ی بلیت اینترنتی به هر دلیل برای آنان فراهم نیست ، از طرف شرکت ویستا تجارت هوپاد بلیت هایی به صورت آفلاین تهیه و چاپ خواهد شد تا در روز مسابقه هواداران بتوانند طبق روال سابق در محل استادیوم بلیط بازی را خریداری کنند .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص خرید آنلاین بلیت مسابقات خانگی تیم ملوان اطلاعیه یی به شرح زیر صادر کرد :

پیرو خبر قبلی در خصوص خرید آنلاین بلیت مسابقات خانگی ملوان به اطلاع می رساند ؛ آن دسته از هوادارانی که امکان تهیه ی بلیت اینترنتی به هر دلیل برای آنان فراهم نیست ، از طرف شرکت ویستا تجارت هوپاد بلیت هایی به صورت آفلاین تهیه و چاپ خواهد شد تا در روز مسابقه هیچ کدام از هواداران عزیز مشکلی برای ورود به استادیوم نداشته باشند و می توانند طبق روال سابق در محل استادیوم بلیط بازی را خریداری کنند .

اما طرح تهیه ی آنلاین بلیت که امروزه در تمامی باشگاه های دنیا به امری رایج تبدیل شده است ، از مسابقه با نود ارومیه توسط باشگاه ملوان اجرایی خواهد شد تا علاوه بر سهولت تهیه ی بلیت برای هواداران محترم ، گام بزرگی در ایجاد شفافیت مالی و مسایل مربوط به آن برداشته شود . ضمن این که با توجه به مشکل زیرساختی استادیوم ، شماره ی صندلی در خرید اینترنتی بلیت ملاک نمی باشد و هواداران فقط به جای خرید بلیط از باجه های استادیوم می توانند بلیت را به صورت آنلاین خریداری نمایند .

لذا از تمامی هوادارانی که امکان خرید بلیت به صورت اینترنتی دارند ، تقاضا می کنیم با حمایت از باشگاه خود ، از این پس این روش را برای تهیه ی بلیت مسابقات خانگی ملوان در اولویت قرار دهند .

روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها