بی‌امتیازی ملوانان به 7 هفته رسید

یکی از مهم ترین بازی های هفته ی دهم لیگ دسته اول در شهرقدس برگزار شد . دیداری که بین بادران و ملوان بود .

ملوانان یکی از بدترین و البته عجیب ترین روزهای خود را پشت سر می گذارند . آن ها امروز نیز برابر بادران با گلی که در دقایق پایانی دریافت کردند ، سه امتیاز بازی را به حریف خود واگذار کردند تا در نهایت تعداد هفته هایی که آن ها نتوانستند به امتیاز برسند به عدد 7 برسد . اتفاقی که شاید در تاریخ این باشگاه بی نظیر است .

انزلی چی ها از ابتدا در شرایطی پا به میدان گذاشتند تا بتوانند با حداقل امتیاز زمین را ترک کنند و در طرف مقابل بادرانی ها که برای رسیدن به بالای جدول احتیاج به سه امتیاز این بازی داشتند ، شروع به حمله به دروازه ی ملوانان کردند . شاگردان احمدزاده هرچند در این بازی سعی کردند با ارایه ی یک بازی منطقی راه باز شدن دروازه را بر حریف خود ببندند و تا حد زیادی هم موفق شدند اما درنهایت اتفاق به گونه یی افتاد که تیم بادران می خواست .

انزلی چی ها که بعد از دفع یکی دو فرصت چند حمله نیز به سوی دروازه ی حریف داشتند در دقایق پایانی نیمه ی اول و بر اثر خطای فربد بلوک باشی یک پنالتی به حریف خود دادند . این پنالتی که توسط کریم اسلامی نواخته شد در نهایت راهی به دروازه ی ملوانان نیافت و این کامیاب عشایر بود که توانست ضربه ی اسلامی را مهار کند تا بادرانی ها در نهایت با امتیاز کامل راهی رختکن نشوند .

از آغاز نیمه شاگردان فرهاد کاظمی به دنبال این بودند تا بتوانند دروازه ی تیم مهمان را باز کنند و بتوانند به سه امتیاز این دیدار خانگی دست پیدا کنند . آن ها برای این کار سعی کردند تا حملات فراوانی را روی دروازه ی حریف شمالی تدارک ببینند و اتفاق مورد نظر آن ها در دقیقه ی 4+90 بالاخره افتاد و نارنجی پوشان در حالی که چیزی تا پایان بازی باقی نمانده بود ، توسط کیوان امرایی ضربه ی نهایی را به انزلی چی ها وارد کردند .

کاملاً پیدا بود که بعد از این گل بازیکنان تیم ملوان نتوانند در دقایق پایانی فرم همیشگی خود را داشته باشند و در نهایت بازی را به حریف خود واگذار کنند . آن ها با این شکست کماکان 2 امتیازی باقی ماندند تا در  انتهای جدول رده بندی جاخوش کنند . بادرانی ها اما با سه امتیاز این بازی توانستند خود را 18 امتیازی کنند و در رده ی ششم جدول رده بندی قرار گیرند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها