پیشکسوت ملوان : پیش بینی چنین نتایج ضعیفی را کرده بودیم

نصرت ایراندوست گفت : پیش بینی چنین نتایجی را کرده بودیم و می‌دانستیم که تیم در چند هفته ی ابتدایی نتیجه نمی‌گیرد .

نصرت ایراندوست پیشکسوت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در خصوص نتایج ضعیف ملوان در فصل جدید اظهار داشت : از همان ابتدا پیش‌بینی چنین نتایجی را کرده بودیم و می‌دانستیم که تیم در چند هفته ی ابتدایی نتیجه نمی‌گیرد . به هر حال ملوان شرایط بدی داشت و می‌توان گفت این شکست‌ها مربوط به گذشته است .

ایراندوست در ادامه گفت : هواداران باید حق بدهند که ملوان در چند بازی اول نتیجه نگیرد ، اما امیدوارم بازیکنان جوان کم کم بتوانند خودشان را نشان دهند و ملوان را به جایگاه اصلی اش برسانند .

پیشکسوت ملوان در خصوص بومی گرایی در این تیم بیان کرد : مردم انزلی دوست دارند دوباره در تیم شان بومی گرایی ببینند . البته بومی گرایی به این معنی نیست که هیچ بازیکنی از جای دیگر نداشته باشیم ، زمانی که ما بازی می‌کردیم ، بازیکنانی مانند اکبر میثاقیان ، حسن دشتی و رمضان احمدپور در ملوان بازی می‌کردند ، اما مسلماً بازیکنان بومی برای ملوان اولویت دارند .

او در خصوص عملکرد بازیکنان ملوان در بازی‌های گذشته گفت : در حال حاضر بیشتر تیم را بازیکنان جوان تشکیل می‌دهند . زمانی که ما در این سن و سال بودیم ، استرس زیادی داشتیم . از طرف دیگر این بازیکنان وارث نام بزرگی هستند و طبیعی است که تحت فشار باشند . شاید بازیکنان جوان ملوان در بازی‌های خارج از خانه راحت‌تر بازی کنند ، اما وقتی در انزلی و برابر هواداران بازی می‌کنند ، کار سخت تری دارند . بازیکنان جوان تر باید بتوانند با این مسایل کنار بیایند و فشار‌ها را از روی خودشان بردارند ، البته هواداران هم در این قضیه نقش مهمی دارند و با فرصت دادن به بازیکنان و کادرفنی کمک زیادی به تیم می‌کنند . همچنین باید به نوری که تیم را در اختیار گرفته ، کمک کنیم تا در این شرایط سخت بتواند برنامه هایش را عملی کند .

ایراندوست در پاسخ به این سوال که ملوان در پایان فصل در چه رده‌یی قرار بگیرد ، قانع کننده است ، گفت : به اعتقاد من اگر تیم به دسته ی پایین‌تر هم سقوط کند ، جای ناراحتی نیست ، زیرا ما می‌خواهیم به اصل خودمان برگردیم و در این راه باید هزینه بدهیم . با این وجود امیدوارم ملوان با قرار گرفتن در رده‌ی هفتم ، هشتم جدول کارش را در فصل جدید به پایان برساند و شخصیتی پیدا کند که در فصل آینده بتواند برای صعود به لیگ برتر بجنگد .

 

 

“باشگاه خبرنگاران جوان”

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها