نامه ی مدیرعامل ؛ دیگر تیمداری نمی کنم !

مدیر عامل باشگاه داماش در نامه یی به مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان اعلام کرد ، دیگر توان تامین هزینه های تیم را ندارد .

در نامه ی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان خطاب به بخشی ، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان این چنین آمده است :

احتراماً خاطر عالی را مستحضر می دارد ، باشگاه داماش گیلانیان با کادر مدیریتی فعلی از سال ۱۳۹۵ مسوولیت هدایت و مدیریت این تیم را بر عهده گرفته و بر خود تکلیف و وظیفه دانست که با سرمایه گذاری شخصی ، دین خود را به فوتبال استان ، جوانان علاقه مند ، پرشور و عاشق این تیم ادا نماید و در این مسیر پرتلاطم از هیچ کوششی دریغ ننمود . بر اتفاقات این باشگاه آگاه و مطلعید که در دیدار پلی آف چه گونه با ناداوری زحمات چند ساله ی کلیه ی اعضای باشگاه را هدر دادند تا این باشگاه مجبور گردد بنا به قول و تعهدی که به آن پایبند بود و خود را اخلاقاً در برابر مردم و جوانان این شهر و بازیکنان و کادرفنی مسوول می دانست با صرف هزینه ی چند میلیاردی امتیاز لیگ یک را خریداری نماید . همگان شاهد بودند که در فینال جام حذفی فوتبال ایران و بعد از آن چه گونه با این باشگاه و مدیران آن برخورد شد و عوض دلجویی و عذرخواهی ، مدیران آن با محرومیت از حضور در ورزشگاه ها و جرایم نقدی مواجه گردیدند . اهالی فوتبال گیلان یادشان نرفته است که قبل از در اختیار گرفتن این تیم و خرید امتیاز ره پویان رضوانشهر این باشگاه چه وضعیتی داشت و امروز با همت مدیران و اعضای هیات مدیره و تحمل مشقت های فراوان این تیم از لیگ دو به لیگ یک ارتقا یافت و حضور در لیگ برتر در فصل آینده هم دور از انتظار این باشگاه نخواهد بود . علی ایحال با کمال تاسف مشکلات مالی باعث اعلام انصراف گردید تا با بررسی تمامی عوامل و جهات ، رسماً اعلام نماییم که دیگر قادر به ادامه و صرف هزینه جهت این مجموعه نیستیم و تحمیل مصایب از مرز توان گذشته است . لازم به یادآوری است که باشگاه داماش گیلانیان در فصل گذشته نسبت به تعهدات مالی خود در قبال کلیه ی اعضای تیم تمام و کمال ایفای دین نموده و در فصل جاری دیگر توان پرداخت تعهدات قراردادی اعضای تیم و هزینه های جاری از عهده ی مدیران این تیم خارج است .

 با عنایت به توضیحات ارایه گردیده و تا تعیین و تکلیف نهایی در خصوص انتقال این تیم به متقاضیان ، کلیه ی تصمیمات مقتضی و نحوه ی اداره و مدیریت و با رعایت غبطه و صلاح این باشگاه و فوتبال استان ، از تاریخ امضای این مرقومه به اداره ی کل ورزش و جوانان گیلان محول می گردد . فلذا با عنایت به این که موضوع یادشده از موارد سریع الامور می باشد ، ضرورت مکتوبات اوامر و تصمیمات آن مقام عالی ورزش استان را عاجل می داند و امید است از بذل توجه و عنایت خاصه یی که همواره به این باشگاه و مدیران آن داشته اید ، این مهم با مدیریت مدبرانه ی سرکار عالیه بدور از تبعات اجتماعی و بر هم خوردن نظم عمومی فوتبال استان سرانجام پذیرد .

محمدمهدی الطافی – مدیرعامل

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها