چینی : به دنبال مالک پیشین ملوان و شریکش هستم

مربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مدعی شد که مالک پیشین این باشگاه ، قصد نابودی ملوان را داشت .

علی چینی درباره ی حضورش در باشگاه ملوان بندرانزلی و مطالباتش از محسن میرآبی ، مالک پیشین این باشگاه اظهار داشت : آن ها یک میلیون و 105 هزار تومان بابت هزینه ی تایید پزشکی بازیکنان از من گرفتند و من به دنبال آن ها هستم تا پولم را بگیرم . بالاخره یک روز آن ها را پیدا می‌کنم و حقم را می‌گیرم .

به بازیکنان چک سرقتی دادند
وی با اشاره به پیشنهاد هدایت ملوان تصریح کرد : پس از برکناری لطیفی ، سه بار به من پیشنهاد سرمربی گری دادند که نپذیرفتم . میرآبی به من گفت به خاطر این که بچه محل هستیم سرمربی تیم شو ، اما گفتم دور زدن رفیق خط قرمز من است . پس از این که تیرشان به سنگ خورد ، سمت سرمربی گری را به منهاجی پیشنهاد کردند و او این مسوولیت را پذیرفت . به بازیکنان هم چک سرقتی دادند . صحبت‌هایی مبنی بر شرط‌بندی مطرح بود که با هیاهوی من و لطیفی ، مسوولان به خود آمدند و ملوان را از میرآبی گرفتند .

میرآبی کمر به نابودی ملوان بسته بود
مربی پیشین ملوان بندرانزلی با انتقاد شدید از مالک پیشین این باشگاه خاطرنشان کرد : او کمر به نابودی ملوان و بازی با احساسات مردم فهیم انزلی بسته بود . فکر می‌کردند می‌توانستند ملوان را به سرنوشت پاس و راه‌آهن دچار کنند ، اما مسوولان دست این افراد را خواندند و آن ها را برکنار کردند . الان هم به دنبال میرآبی و شریکش مبین درخشانی هستم تا حقم را بگیرم . حد برخی یک میلیارد تومان است و با این مبلغ شرافت خود را می‌فروشند ، برخی هم با یک میلیون و 105 هزار تومان .

امثال میرآبی برای فوتبال سم بودند که خدا را شکر طرد شدند
چینی در پاسخ به این پرسش که چرا مطالباتش را از میرآبی پیگیری نمی‌کند ، گفت : وقتی با او تماس می‌گیرم ، پاسخم را نمی‌دهد . پدرم می‌گفت یک نخ سیگار ، بوی ادکلنی شش میلیون تومانی را خراب می‌کند . امثال میرآبی برای فوتبال سم بودند که خدا را شکر اهالی فوتبال از اتفاقات ملوان خبردار شدند و آن ها را طرد کردند . می‌گویند که او پیش‌تر فوتبال بازی می‌کرده ، اما در فوتبال هم عددی نبوده است .

مالک باشگاه به سرمربی خط می‌داد که چه بازیکنی را وارد بازی کند
وی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه ملوان عنوان کرد : وقتی کسی به عنوان سرمایه‌گذار وارد باشگاهی می‌شود ، باید پول داشته باشد که میرآبی نداشت . او چند بازیکن را وارد تیم کرد که قاطعانه آن ها را رد کردیم . بازیکنان باکیفیت لیگ یکی را جذب کردیم که بسیاری از آن ها به خاطر بدقولی میرآبی از تیم جدا شدند ، اما منهاجی زیر بار اقدامات آقایان رفت . مالک باشگاه در بازی با فجرسپاسی به سرمربی تیم خط می‌داد که چه کسی را وارد بازی کند .

ما را به یک پلاژ مسافرتی بردند
مربی پیشین ملوان بندرانزلی با بیان این که غیبت او و لطیفی در ملوان و افشاگری‌های این دو نفر به باشگاه کمک کرد ، خاطرنشان کرد : همین پاکی ما باعث شده که الان مستاجر باشیم و اگر قرار بود ناپاک باشیم ، بهترین جای تهران خانه داشتیم . وقتی در تهران با ما قرارداد بستند ، گفتند که در انزلی خانه دارند ، اما زمانی که وارد این شهر شدیم ، ما را به یک پلاژ مسافرتی که مسافرانی از همه جای ایران در آن ساکن بودند ، منتقل کردند .

ملوان بیش از افراد به پول نیاز دارد
وی اظهار داشت : خودشان می‌دانند چه بازیکنانی در حد تیم نیستند . ما زینال خیری را جذب کردیم که برای 25 میلیون تومان به سپیدرود رفت ! بازیکنانی مانند سهیل رحمانی و مسعود حق‌جو را هم جذب کردیم که پولی نگرفتند و رفتند . ملوان ، عشق و زندگی مردم انزلی است و امیدوارم به روزهای اوج خود بازگردد . امیدوارم سرمایه‌گذاری حقیقی برای ملوان پیدا شود و تیم را نجات دهد . ملوان بیش از این که به اشخاص نیازمند باشد ، به پول نیاز دارد تا کارش را در آسایش پیش ببرد .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها