لطیفی : قبل از شروع لیگ استعفایم را نوشته بودم

سرمربی ملوان انزلی گفت : بچه های ما باور نداشتند بتوانیم قبل از بازی هتل بگیریم و صحبت های ما باعث شد بتوانیم این کار را انجام دهیم .

علی لطیفی بعد از تساوی تیمش مقابل آرمان گهر سیرجان در هفته ی دوم لیگ دسته اول در نشست خبری اظهار داشت : ما 3 ، 4 بازیکن را امروز جذب کردیم و تا ساعت 4 نمی دانستیم آن ها را داریم یا خیر . چشم مان از بازی قبلی ترسیده بود و نمی دانستیم چه کسی را باید به هتل ببریم و چه کسی را نه ! به همین خاطر اوایل بازی ناهماهنگی در تیم ما وجود داشت . با وجود این که تیم ما از نظر جسمانی وضع خوبی ندارد ، چون خوب بدنسازی نکردیم و از نظر تاکتیکی هم کاری نکردیم ، چون بیشتر مواقع در حاشیه بودیم ، ما در نیمه ی دوم برنده بازی بودیم ؛ البته نه نتیجه !

وی افزود : بازیکنان ما جوان هستند و وقتی یک گل عقب می افتند ، از نظر روحی پایین می آیند . ما در کنار زمین تلاش زیادی کردیم تا این اتفاق نیفتد . نسبت به بازی اول من از تیمم راضی تر هستم . از نظر فنی چیزی نمی توانم بگویم چون حاشیه ها خیلی زیاد است .

سرمربی تیم ملوان درباره ی این که وضعیت مالکیتی این تیم در آستانه ی بازی حساس هفته ی سوم با داماش مشخص نیست ، گفت : در این که آقای خسته بند زحمت می کشد ، شکی نیست ، چون من از نزدیک شاهد بودم . به هر حال چون مالک باشگاه حضور ندارد ، یکسری کارها را باید آقای خسته بند انجام دهد . بچه های ما باور نداشتند بتوانیم هتل بگیریم و صحبت های ما باعث شد بتوانیم این کار را انجام دهیم . نباید سیاه و سفید به قضیه نگاه کنیم . به هر حال با مدیریت همین مالک یعنی آقای میرابی پنجره ی نقل و انتقالات ملوان باز شد . از سوی دیگر باید این را هم بگوییم که ایشان مدیریت فوتبال بلد نیست . این را من نمی گویم ، بلکه بچه های تیم می گویند . هیچ کدام از آن ها امروز حاضر نبودند به زمین بروند و فقط به خاطر مردم وارد زمین شدند .

لطیفی در ادامه بیان داشت : من قبل از بازی با سرخ پوشان پاکدشت استعفایم را نوشتم و حتی به هتل نرفتم . به هیچ عنوان نمی خواستم بمانم ، چون می دانستم شرایط وحشتناک است . من نمی توانم هر دقیقه به بازیکن بگویم چرا فلان غذا آماده نیست .

وی در پاسخ به این سوال که اگر روند فعلی غلط است ، چه طور بار دیگر میرابی بازیکن جذب می کند ، گفت : بهترین بازیکنان را تیم های دیگر برده اند . تا دیروز مالک باشگاه از من درباره ی بازیکنان موجود در بازار نظر می خواست ، من گزینه ی اول و دوم را مشخص می کردم . این که او موفق نبوده بازیکنانی که من می خواستم را بگیرد یا آن هایی که من آوردم را حفظ کند ، بحث جدایی است . با این حال من با بزرگ ترین مالک هم کار کنم ، اجازه نمی دهم بدون نظر من بازیکن بگیرد . بازیکنان جدید هم با نظر من جذب شدند .

سرمربی ملوان در پاسخ به این سوال که خسته بند مالک باشگاه است یا میرابی ، گفت : یکسری افراد آمدند و خواستار تیم شدند . در بین این افراد برخی نتوانستند وعده های خود را عملی کنند . در نهایت مالکیت باشگاه به آقای میرابی داده شده ؛ البته در صورتی که به تعهداتش عمل کند . یکی از تعهدات او باز کردن پنجره ی نقل و انتقالاتی باشگاه و یکی دیگر گرفتن رضایت از اسکوچیچ و پاشنکو بوده است . مصیبت اصلی اینجاست که ما نتوانستیم 95 درصد بازیکنان مدنظر من را بگیریم . تیم های دیگر به من 600 میلیون پیشنهاد داده بودند و در ملوان گفتم من آن را نمی خواهم و فقط بازیکن بگیرید . متاسفانه حرفی که زدند ، عملی نشده است . حتی من قراردادم را از باشگاه نگرفتم .

لطیفی در ادامه گفت : دیروز جلسه یی داشتیم و من گفتم مالک باشگاه به هیچ کدام از تعهداتش عمل نکرده است . فدراسیون هم امضای میرابی را قبول ندارد و خسته بند را به عنوان مالک می شناسد . از فدراسیون مرا خواستند و گفتند شما در ملوان حواس تان باشد . گفتند بازیکنان تان به فدراسیون آمدند و قراردادهایی ارایه دادند که فاقد ارزش قانونی بوده است . قراردادهایی را به فدراسیون بردند که 10 میلیون تومان ثبت شده است ، چون می خواستند بدهی کم تری را تسویه کنند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها