محمودزاده : ۷ باشگاه دسته اولی مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید را ندارند

فریبرز محمودزاده ، مسوول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال اعلام کرد که هفت باشگاه دسته اولی ، نمی‌توانند قراردادهای بازیکنان جدید خود را ثبت کنند .

فریبرز محمودزاده در مورد حضور بازیکنان تیم فوتبال استقلال در هیات فوتبال استان تهران و اقدام برای ثبت قرارداد خود گفت : یک بازیکن در سه مرحله جذب می‌شود . پس از مذاکره باشگاه و بازیکن ، قرارداد بین این دو تنها به امضای دو طرف می‌رسد . مرحله ی دوم مربوط به ارسال مدارک ، تایید شناسه ی فردی و احراز هویت آن بازیکن در هیات فوتبال استان اس . پس قراردادی در هیات‌های فوتبال ثبت نمی‌شود و تنها کار احراز هویت و ثبت شناسه ی فردی انجام خواهد شد .

وی ادامه داد : در مرحله ی سوم که مهم ترین مرحله است ، اعضای تیم‌ها در کمیته ی نقل و انتقالات سازمان لیگ ،‌ قراردادهای خود را ثبت می‌کنند ، چون قرارداد یک بازیکن با یک باشگاه نمی‌تواند چند شناسه ی ثبتی داشته باشد . ثبت قرارداد بازیکنان جدید نیاز به مجوز کمیته‌های انضباطی و تعیین وضعیت باشگاه‌ها دارد و تنها باشگاه‌های سپاهان ، ذوب‌آهن ، پیکان و گل‌گهر سیرجان این مجوز را دریافت کرده‌اند . البته سایر باشگاه‌ها می‌توانند با تمدید قرارداد بازیکنان خود به فعالیت ادامه دهند .

مسوول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول در پاسخ به این پرسش که آیا همه‌ی باشگاه‌های لیگ یکی ، اسامی 14 بازیکن خود را در فاصله 10 روز تا آغاز مسابقات ، ثبت کرده‌اند یا خیر ، تصریح کرد : تمام باشگاه‌های لیگ دسته اول حضور خود را در مسابقات اعلام کرده‌اند ، اما هفت باشگاه دسته اولی تاکنون مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید را نگرفته‌اند . باشگاه‌های استقلال خوزستان ،‌ رایکای بابل ، نود ارومیه ، ملوان بندرانزلی ، بادران ، فجرسپاسی و آلومینیوم اراک برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود ، باید از کمیته‌های انضباطی و تعیین وضعیت مجوز بگیرند .

« هویت تمام باشگاه‌ها احراز شده و مشکلی برای حضور در لیگ دسته اول ندارند . »، محمودزاده ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد : این باشگاه‌ها قرارداد اعضای تیم‌های خود را ارایه کرده‌اند ، اما به دنبال کسب مجوز برای ثبت آن ها هستند .

 

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها