میرابی : لطیفی را پس از مشورت با بزرگان فوتبال انتخاب کردم

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی گفت : اجازه نمی‌دهم یک بازیکن سفارشی هم به این تیم بیاید و ملوان تیمی است که باید مثل سالیان قبل نقش سازندگی را در فوتبال ایران ایفا کند .

محسن میرابی در خصوص مالکیتش در باشگاه ملوان بندرانزلی گفت : من برای کمک به ملوان آمدم . خودم خاک فوتبال را خورده‌ام ، اما به نظر می‌رسد عده‌یی دنبال شیطنت هستند . مسوولان سیاسی شهر باید کمک کنند و همه بدانند که از نظر مالی مشکلی نداریم .

وی افزود : هواداران کافی است فقط به من اعتماد کنند و بگذارند تا تیمی در حد نام شهر بسازم . اجازه نمی‌دهم حتی یک بازیکن سفارشی هم به این تیم بیاید و ملوان تیمی است که باید مثل سالیان قبل نقش سازندگی را در فوتبال ایران ایفا کند .

مالک جدید باشگاه ملوان بندرانزلی در مورد اتفاق سال گذشته و سیاه جامگان و جدایی‌اش ، تصریح کرد : دوست دارم امروز تمام حقایق را بازگو کنم . زمانی که به سیاه جامگان رفتم ، حتی لباس تمرین هم در این تیم نبود . به من گفتند تیم را بخر ، اما بعد از آن اعلام کردند که اسپانسر تیم شوم و حتی قرارداد اسپانسری هم بستیم ، اما اتفاقاتی عجیبی در ادامه رخ داد . یک اسپانسر زمانی به تعهداتش عمل می‌کند که تیم در لیگ شرکت کند . متاسفانه از همان هفته ی اول اجازه ی صدور کارت داده نشد ، ولی من با این حال 200 میلیون تومان برای این تیم هزینه کردم .

میرابی ادامه داد : هفته ی اول تمام شد و خداداد عزیزی ، حنطه ، عباسی و هاشم حسینی در جلسه‌یی آمدند که تیم را منحل کنیم ، دلیل آن ها هم این بود که دلار گران شده است . با این حال 265 هزار دلار بدهی خارجی داشتیم و آن ها گفتند ، نمی‌شود آن را تسویه کرد . بعد از آن به من اعلام کردند که 30 میلیون باید برای یک بازیکن آفریقایی پرداخت کنیم و من هم این پول را به مدیر حقوقی باشگاه دادم ، اما بعدها متوجه شدم که آن پول را پرداخت نکرده‌اند . با این حال باز هم من پا پس نکشیدم و گفتم اگر قصد منحل کردن تیم را دارید آن را به من بدهید . ابتدا قبول کردند ، اما با گذشت مدتی گفتند ، نمی‌شود . من هم دیگر پول ندادم ، کنار کشیدم و قرارداد را هم لغو کردم .

وی گفت : به این ترتیب سیاه‌جامگان که از پس خروج من در سه بازی هم حضور نداشت از لیگ کنار کشید . متاسفانه چون من در تمام این مدت سکوت کردم ، عده‌یی شیطنت می‌کنند و فکر می‌کنند من شانه خالی کردم و توانایی اجرای تعهداتم را نداشتم . البته همه باید بدانند که شرایط در ملوان متفاوت است . من دیگر اسپانسر نیستم بلکه مالک باشگاه هستم . در ابتدا دنبال باز کردن پنجره ی نقل‌وانتقالات هستم و سوال من این است که اگر کسی دنبال باز کردن پنجره ی نقل‌وانتقالات باشد آیا دنبال سواستفاده از نام ملوان است ؟

مالک باشگاه ملوان تصریح کرد : اگر مدیر فوتبالی نبودم ، 12 سال در فوتبال بازی نمی‌کردم و بازیکن ملی نبودم قطعاً در انتخاب سرمربی وسواس به خرج نمی‌دادم ، اما حالا اطرافیان من می‌دانند که چه قدر در انتخاب سرمربی با طمانینه عمل کردم .

میرابی اظهار داشت : لوکا ، وینگو ، محمود یاوری ، فرهاد کاظمی ، مجید جلالی ، مهابادی ، دست‌نشان ، شاهرخی ، علیدوستی و علی لطیفی مربیان من در زمانی که بازی می‌کردم بودند و با آن ها کار کرده‌ام ، اما در نهایت از لحاظ مربی گری و سلامت کاری احساس کردم که نزدیک‌ترین شخصی که می‌تواند در ملوان کار کند ، لطیفی است . من از مشورت بزرگان فوتبال نهایت بهره را بردم و پس از بررسی چند گزینه و گرفتن برنامه در نهایت با لطیفی توافق کردیم .

وی افزود : اکنون دنبال تکمیل چارت باشگاه و باشگاه شدن ملوان به معنای واقعی هستیم . عده‌یی دنبال آن هستند که ملوان هم به سرنوشت صبا ، نفت ، راه‌آهن و پاس دچار شود ، اما شک نکنید که من تمام توان خود را می‌گذارم تا ملوان باز هم در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته باشد . به زودی مدیرعاملی متخصص و متعهد در حد نام ملوان انتخاب می‌کنیم و تا کنار هیات مدیره‌یی که توانمند است ، کار را دست بگیرند تا ملوان هیچ دغدغه‌یی نداشته باشد .

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی در پایان خاطرنشان کرد : ما یک کمیته ی نقل‌وانتقالات که همه از بزرگان شهر و فوتبال ایران هستند ، انتخاب کرده‌ایم تا در نهایت این نفرات روی انتخاب تک‌تک بازیکنان نظر دهند . خواهش من این است که بزرگان کمک کنند تا باز هم قوی سپید بتواند پرواز کند .

 

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها