این باشگاه تعطیل است !

ملوان تیم پرطرفدار بندرانزلی روز به روز شرایط عجیب تری پیدا می کند و حالا محمداحمدزاده سرمربی این تیم می گوید که عملاً تیم قدیمی فوتبال ایران چیزی به اسم باشگاه ندارد .

محمد احمدزاده بعد از شکست ملوان در هفته ی بیست و نهم لیگ دسته اول به طور مفصل با خبرنگاران انزلی چی حاضر در ورزشگاه تختی صحبت کرد و از شرایط بغرنج این باشگاه گفت . مهم ترین بخش از حرف های محمداحمدزاده اما ماجرای چک های برگشتی مالک این باشگاه و شرایط بغرنج مالی و آینده ی نامشخص این باشگاه قدیمی بود . با این حال آن چه جالب است این که احمدزاده که زمانی آن قدر با ملوان عجین شده بود که فردوسی پور در برنامه ی نود به اشتباه به او گفت” آقای ملوان” حالا آن قدر از شرایط عصبانی است که معتقد است بخشی از فرصت های زندگی اش را برای قوی سپید از  دست داده است .

این باشگاه تعطیل است

“باشگاه ملوان تعطیل است” احمدزاده با قاطعیت و اطمینان خاصی این جمله را می گوید : « هیچ فعالیتی در باشگاه انجام نمی شود ، همه چیز راکد است ، هیچ مکاتبات و هماهنگی نمی تواند با فدراسیون انجام شود ، باشگاه ملوانی در حال حاضر وجود ندارد . »

او افزود : « مربیان یک ریال نگرفته اند ، بچه ها شرایط مالی نامساعدی دارند ، تنها ده درصد به بازیکنان پول داده شده است . آب و گاز و برق باشگاه قطع است . چک های کارمندان برگشت خورده است . جالب تر این که مالکان در بازار چک های عدیده برگشتی دارند . می گویند از این آقایان وثیقه گرفته اند اما جالب است که وثیقه از این فرد چکی به مبلغ سه میلیارد گرفته اند . همه هم می دانند چک های آقایان پاس نمی شود . »

 او همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش به این موضوع می پردازد که گفته شده ، چون احمدزاده و این کادرفنی حضور دارند پولی به تیم داده نمی شود . خودش در این باره گفت : « آقای قدیربحری وقتی به من پیشنهاد شد ، زنگ زد و گفت ورود نکنید . من اما قبول نکردم . همه یادشان هست که در نیم فصل رفتند با مربی صحبت کردند و حتی آن فرد به پژمان نوری مستقیم زنگ زد و شرایط تیم را پرسید . جالب است تیم پول ندارد اما دنبال جانشین برای مربی هستند . من به خاطر ملوان بخشی از فرصت های زندگی ام را از دست دادم . در این مدتی هم که نبودم هرکس فکر کند تیمی دنبال محمد احمدزاده نیامده ، اشتباه می کند . پیشنهاد از لیگ یک و دو داشتم که پول خوبی هم می دادند . حالا در همین ملوان همه یادشان هست که مربی آوردند که اهل اینجا هم نبود و همان ابتدا 250 میلیون تومان گرفت . من ده سال مربی این تیم بودم و 250 میلیون تومان نگرفته ام . ما برای کمک به ملوان آمدیم اما مسوولان هم باید کمک کنند . اگر می خواهند مربی ی دیگری بیاورند ، من هیچ مشکلی ندارم و هرطور بخواهند به تیم کمک هم می کنم . هم من هم پژمان نوری و مازیار زارع … »

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 replies on “این باشگاه تعطیل است !”

  • احسان
    11 فروردین 1398 at 2:08 ب.ظ

    یک نقطه ضعف فاجعه بار احمدزاده احساساتی بودن مفرط است ! وقتی از کوره در می رود و عصبی می شود ، همه را می کوبد ! هنوز بعد از 60 سال نیاموخته که در تریبون عمومی هر حرفی را نمی توان و نباید زد ، به ویژه وقتی که مثلاً قصد کمک دارد ! مدیریت بحران نمی شناسد ! احمدزاده فراموش کرده خودش یکی از عوامل اصلی سقوط ملوان به این برزخ لیگ یک است ! بنده ی خدا تو با این حرف هایت نه تنها کمکی به تیم نکردی که تمام حیثیت و اعتبار تیم و شهر را به باد دادی ؟ کسی که مجبورت نکرد مسوولیت قبول کنی ، حالا که آستین بالا زدی ، در آرامش برای حل بحران با چهار نفر آدم کاربلد و سرد و گرم چشیده رایزنی بکن و شرایط را مدیریت بکن و اگر هم از تو کاری ساخته نیست ، مثل پورغلامی نجیبانه و در سکوت کنار بکش ، چرا تیم را سکه ی یک پول می کنی ! دستت درد نکنه ، برو به بیزینس خودت سروسامان بده ، نگران ملوان نباش ، ملوان راه خودش را پیدا خواهد کرد . شورای شهر باید قدم پیش بگذارد و مانع از مصاحبه های جنجالی و بحران ساز احمدزاده شود .

  • حجت
    11 فروردین 1398 at 4:41 ب.ظ

    الان زمانی است که همه ی دوستان ملوان باید به این باشگاه کمک کنند . احمزاده برای دفاع از منافع ملوان باید به صالح نیا ، پورغلامی و … تاسی کند که هرگز برعلیه ملوان حرفی نزده اند . اگر می خواهد بماند ، خونسرد باشد و به خصوص از مصاحبه های جنجالی و پاس گل دادن به دشمنان دور و نزدیک ملوان پرهیزکند ! ملوانیان اگر گوشت هم را بخورند ، پوست و استخوان آن را نباید جلوی دشمنان کینه توز و قسم خورده ی ملوان بیاندازند و اختلافات خود را علنی کنند ! مشکلات مالی چیزی است که همه ی تیم های فوتبال ما کم و بیش از آن رنج می برند . مدیر محترم وب سایت سپیدنیوز هم لطفاً برای پرهیز از لطمات روحی به بازیکنان فداکار و بزرگ منش ملوان در انتخاب تیترهای خبری ویرانگر اینچنینی (!) وسواس بیشتری به خرج دهند …

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها