کریمی : هواداران سپیدرود حلالم کنند

سرمربی مستعفی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت : زمانی می رسد که احساس می کنید تلاش ها و داشته های فنی تان نتیجه نمی دهد ، پس رفتن بهتر از ماندن است تا شخص جدید با تفکرات جدید بیاید و شرایط تیم را بهبود بخشد .

علی کریمی که از سمت خود به عنوان سرمربی تیم استعفا کرده است ، اظهار داشت : از روز اول می دانستم که کار سختی در پیش داریم . به همین دلیل جدا از بحث مالی همه ی تلاشم را در حد توان و بضاعتم برای تامین امکانات سخت افزاری مناسب جهت برگزاری تمرین و اردوها انجام دادم که همه ی آن ها را جزو وظایفم می دانم و منتی بر کسی نیست .

کریمی صحبت هایش را این طور ادامه داد : اما زمانی می رسد که احساس می کنید تلاش ها و داشته های فنی تان نتیجه نمی دهد ، پس رفتن بهتر از ماندن است تا شخص جدید با تفکرات جدید بیاید و شرایط تیم را بهبود بخشد . به همین دلیل قبل از بازی با ماشین سازی تبریز در هفته ی هجدهم سرکار خانم بخشی مدیریت محترم اداره ی کل ورزش و جوانان استان و آقای صادقی معاونت این اداره را در جریان تصمیمم قرار دادم . بعد از بازی با پدیده هم بلافاصله مدیریت باشگاه با این عزیزان در همین مورد صحبت کرد .

کریمی افزود : طی چند روز گذشته هم وکیل باشگاه جلساتی را با مسوولان اداره ی کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار کرد و خودم هم با سرکار خانم بخشی تلفنی صحبت کردم تا مراحل تفویض اختیار و اداره ی امور تیم به این اداره انجام شود . در پایان هم از مردم استان گیلان و هواداران سپیدرود نهایت تشکر و سپاس را دارم که همیشه مرا مورد حمایت و لطف شان قرار دادند . امیدوارم بهترین نتایج برای این تیم مردمی رقم بخورد و از آن ها می خواهم حلالم کنند . همچنین ضمن تشکر از بازیکنان تیم و مجموعه ی باشگاه به خاطر زحمات شان انتظار دارم همه ی تلاش شان را برای موفقیت تیم با مالک و کادر جدید به کار گیرند .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها