ملوان – خونه به خونه ؛ دربی هیجان انگیز شمالی ها

سوال مهم در روزهای اخیر لیگ دسته اول این است که آیا خونه به خونه با میثاقیان روزهای خوبش را در لیگ را تجربه خواهد کرد ؟

اکبر میثاقیان سرمربی باتجربه ی فوتبال که نیم فصل اول هدایت کارون اروند را عهده دار بود ، در یک تصمیم عجیب از این تیم جدا شد و هدایت خونه به خونه یی را که دیگر ابهت سال های گذشته را نداشت ، برعهده گرفت . او 3 فصل و نیم پیش هم هدایت این تیم شمالی را برعهده داشت و توانست این تیم را در جمع مدعیان صدرنشین قرار دهد اما به دلایلی از این تیم جدا شد و جای خود را به حمید درخشان دیگر سرمربی باتجربه ی فوتبال داد و او در ادامه باتوجه به آن که نتایج بدی با این تیم کسب نکرد اما نتوانست آن طور که باید و شاید توقعات مدیران را برآورده کند و این تیم از صعود به لیگ برتر جاماند . 

حالا میثاقیان بار دیگر تصمیم به هدایت این تیم باتوجه به شرایط سخت این روزهایش گرفته و می خواهد اتفاقی که آن زمان نتوانست برای این تیم رقم بزند را در شرایط سخت رقم بزند . بابلی ها در نیم فصل اول با وجود علی نظرمحمدی و اکبر محمدی نتوانستند نتایج خوبی را کسب کنند و حالا باید دید که آن ها در این مدت می توانند حداقل شرایط خوبی را برای خود رقم بزنند یا آن ها به همین روند ادامه خواهند داد .

خونه به خونه در هفته ی اول مقابل ملوان به دلیل ناآمادگی نتوانست به زمین مسابقه برود و 3 امتیاز به انزلی چی ها هدیه کرد و حالا باید دید آیا آن ها در استارت اولیه ی شان باتوجه به دشواری ها  و مصایبی که پشت سر گذاشتند ، برخلاف فصل گذشته بازی های شان را به مانند فصول گذشته آغاز خواهند کرد یا همان روندی را که در نیم فصل گذشته داشتند ، ادامه خواهند داد .

البته ملوان در این روزها شرایط خوبی ندارد و این تیم سابقاً لیگ برتری هم خیلی نمی تواند در این مصاف خطرناک باشد . دربی شمالی های شرق و غرب کشور باتوجه به شهرت انزلی چی ها و نتایج خوب فصول گذشته بابلی ها یک دیدار هیجان انگیز خواهد بود که مطمئناً نتیجه اش برای هر دو تیم امیدوارکننده و شروعی خوب خواهد بود .

این مسابقه هم مثل سایر بازی های لیگ دسته اول (هفته ی اول دور برگشت) امروز ساعت 14 در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها