نکونام بار دیگر به نساجی بازگشت

جواد نکونام در نیم فصل دوم لیگ برتر هم به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران به فعالیت ادامه خواهد داد .

جواد نکونام که چند هفته قبل با انتشار نامه‌یی از نساجی خداحافظی کرده بود ، بار دیگر به این تیم بازگشت و کار خود را در نیم فصل دوم هم در جمع مردم مازندران ادامه می‌دهد .

بعد از پایان نیم فصل اول علی امیری از مدیریت باشگاه نساجی استعفا داد و سپس جواد نکونام هم به علت بلاتکلیفی وضعیت باشگاه و عدم برآورده شدن خواسته‌هایش با انتشار نامه‌یی به طور رسمی از هواداران این تیم خداحافظی کرد . نکونام پس از این اتفاق به عنوان سرمربی تیم پیکان تهران انتخاب شد اما با نامه ی مدیرعامل کارخانه ی ایرانخودرو از کار برکنار شد .

با این حال کاپیتان سابق تیم ملی طی این مدت جلسات فراوانی را با دو مالک باشگاه برگزار کرد و سرانجام دقایقی پیش طی توافقی بار دیگر به تیم نساجی مازندران ملحق شد و هدایت آن‌ها را بر عهده گرفت .

فرهاد صنیعی‌فر ، مالک و رییس هیات مدیره ی باشگاه نساجی مازندران ، در این باره گفت : طی 10 روز گذشته جلسات بسیار زیادی برای انتخاب سرمربی تیم نساجی مازندران داشتیم و روی گزینه های زیادی به بحث و تبادل نظر پرداختیم .

وی در ادامه گفت : با توجه به این که برخی از گزینه‌های مدنظر ما در تیم‌های دیگر مشغول فعالیت بودند و به‌لحاظ عرفی و قانونی نمی‌خواستیم عمل خلافی مرتکب شده و با آن ها به مذاکره بپردازیم ، به سراغ برخی گزینه‌های بدون تیم رفتیم اما با کمال احترام به همه ی این عزیزان متوجه شدیم نمی‌توانند خواسته‌های ما را برآورده سازند .

مالک باشگاه ادامه داد : طی روزهای آخر هفته ی گذشته و با توجه به جمیع جهات جلساتی با جواد نکونام ، سرمربی نیم فصل اول تیم ، برگزار شد و هم مالکان و اعضای هیات مدیره و هم ایشان نقطه نظرات خود را بیان کردند و پس از چند جلسه به نکات مشترکی دست یافتیم و طرفین تعهدات لازم برای ادامه ی همکاری را به یکدیگر دادند و قرار شد از فردا آقای نکونام یک بار دیگر به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران فعالیت خود را از سر بگیرد .

مالک باشگاه نساجی مازندران درخصوص مدیرعامل باشگاه گفت : ان‌شاالله تا چند روز آینده هیات مدیره ی باشگاه درخصوص انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هم تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها