حضور نکونام در پیکان منتفی شد

با اعلام مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو حضور نکونام در باشگاه پیکان منتفی است .

جواد نکونام که به تازگی به دلیل آن چه مشکلات مالی خوانده بود ، از سمت سرمربی گری تیم فوتبال نساجی استعفا داد و  روز پنجشنبه ی هفته ی گذشته به عنوان سرمربی تیم فوتبال پیکان اعلام شد ، تیمی که به تازگی با مجید جلالی قطع همکاری کرده بود .

با این حال ظاهراً مانع بزرگی برسر شروع کار نکونام در تیم فوتبال پیکان وجود دارد ، چراکه با اعلام هاشم یکه زارع احترام به تیم های دیگر که هواداران زیادی دارد ، شرط اصلی این باشگاه است و پیکان تنها می تواند از بین مربی هایی که در حال حاضر در جایی فعالیت نمی کنند ، سرمربی جدید خود را انتخاب کند .

در نامه ی هاشم یکه‌زارع خطاب به محمود شیعی ، مدیرعامل باشگاه پیکان آمده است : « نظر به این که سیاست‌های حاکم بر باشگاه فرهنگی و ورزشی در درجه ی نخست ، احترام به مسوولیت‌های فرهنگی و اجتماعی  بوده و بدیهی است کسب هرگونه موفقیت ، مقام و عنوانی با زیر پا گذاشتن این مسوولیت ارزشی ندارد .

علی‌رغم این که هیچ علاقه‌یی به دخالت در امور اجرایی باشگاه ندارم ، حسب وظیفه به عنوان سیاستگذار باشگاه پیکان اعلام می‌کنم ، احترام به تیم‌های دیگر به خصوص تیم‌های شهرستانی لیگ برتر با طرفدارانی عاشق ، پرشور و دلسوز شرط اصلی فعالیت‌های اصلی آن باشگاه است .

بنابراین انتخاب سرمربی از این تیم‌ها اکیداً ممنوع بوده و باشگاه فقط مجاز به انتخاب سرمربی از میان سرمربیانی است که قبل از اتمام نیم فصل لیگ برتر 97 به عنوان سرمربی آزاد شناخته شوند . »

با این شرایط باید منتظر ماند و دید سرنوشت نکونام در لیگ هجدهم چه می شود ، چراکه از یک طرف او از باشگاه نساجی جدا شده است و از طرف دیگر فعلاً اجازه ی عقد قرارداد با پیکان را ندارد و این عجیب ترین شرایط ممکن برای کاپیتان سابق تیم ملی ایران در آغاز راه مربی گری اش است .

نکته ی جالب این که خبر سرمربی گری نکونام از سایت باشگاه پیکان هم حذف شده است تا به نظر انتقال این مربی منتفی به نظر برسد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها