محمودزاده : باید برای برگزاری نیم فصل دوم لیگ یک راه حلی منطقی پیدا کنیم

مسوول برگزاری رقابت‌های لیگ دسته اول گفت : باید برای برگزاری نیم فصل دوم لیگ یک راه حل منطقی پیدا کنیم تا دیگر در هر هفته ۲ تیم استراحت نکنند .

فریبرز محمودزاده مسوول برگزاری رقابت‌های لیگ دسته اول درباره ی ارزیابی اش از روند برگزاری رقابت‌های لیگ دسته اول بیان کرد : شنبه ی هفته ی آینده نیم فصل اول لیگ دسته یک به اتمام می رسد و تصمیم داریم دور برگشت این رقابت‌ها را هم از ۱۸ دی آغاز کنیم تا تیم‌ها ۲۲ روز استراحت کنند . در نیم فصل نشست هم اندیشی را با حضور مدیران باشگاه‌ها برگزار می‌کنیم تا با توجه به کناره گیری تیم‌های نفت تهران و سیاه جامگان مشهد از لیگ یک ، با پیدا کردن راه حلی منطقی و فنی دیگر ۲ تیم در هر هفته ی نیم فصل دوم ، استراحت نکنند .

او ادامه داد : در نقل و انتقالات زمستانی تیم‌های لیگ برتری و دسته اولی می‌توانند ۶ بازیکن که بازیکن آزاد بوده یا تا ۱۳ بهمن قراردادشان را با باشگاه خود فسخ کرده باشند ، جذب کنند .

محمودزاده درباره ی تنش‌های اخیر در فوتبال ایران اظهار داشت : همیشه روی صبوری و تحمل باشگاه‌ها و هواداران تاکید داریم و امیدوارم در نیم فصل دوم همزمان با افزایش حساسیت رقابت‌ها و مدعی بودن چندین تیم در صدرجدول از لحاظ انضباطی هم مسابقات خوبی را پیش رو داشته باشیم .

رییس کمیته ی نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره ی این که آیا کریم انصاری فرد در صورت انتقال به تراکتورسازی می‌تواند در نیم فصل دوم لیگ برتر برای این تیم بازی کند یا خیر ، گفت : هر بازیکنی در طول یک فصل می‌تواند با ۳ باشگاه قرارداد ببندد ، اما تنها می‌تواند برای ۲ تیم بازی کند . این قاعده برای بازیکنان داخلی وجود دارد . اگر قرار باشد یک بازیکن که در طول فصل با ۲ باشگاه خارجی قرارداد بسته ، برای حضور در تیمی از کشورمان به ایران بیاید و سومین قراردادش را امضا کند ، باید ببینیم بین پنجره ی نقل و انتقالاتی آن کشور‌ها با ایران همزمانی وجود دارد یا خیر .

 

 

"باشگاه خبرنگاران جوان"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها