بازیکنانم مقابل ملوان جانانه جنگیدند

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت : بازیکنانم مقابل ملوان جانانه جنگیدند و از همه ی آن‌ها قدردانی می‌کنم .

محمد ربیعی بعد از پیروزی ۳ بر ۲ تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل ملوان بندرانزلی در رقابت‌های لیگ دسته اول کشور گفت : همان طور که قبلاً گفته بودم ، بازی خوبی برگزار شد . تیم ملوان با سرمربی گری احمدزاده یکی از تیم‌های خوب لیگ یک کشور است و امروز یک بازی درگیر شونده و جنگنده از سوی ملوان همه شاهد بودند .

وی در ادامه گفت : البته شرایط آب و هوای اراک فکر می‌کنم به نفع ملوان بیشتر بود ، به این دلیل که بازیکنان این تیم در این گونه آب و هوا با توجه به شرایط انزلی به خوبی به آن عادت دارند . در اینجا جا دارد از بازیکنان تیمم تشکر و قدردانی کنم که روز گذشته واقعاً جانانه جنگیدند .

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک افزود : نیمه ی اول کاملاً بازی یکطرفه بود و در دقیقه ی ۴۵ بازی ملوان توانست موقعیت به دست آمده در این نیمه را به گل تبدیل کند و در اوایل نیمه ی دوم بود که پژمان نوری توانست از روی یک ضربه ی کاشته گل دوم را به ثمر برساند اما در این نیمه با تاکتیک‌ها و تعویض‌هایی که انجام دادیم ، توانستیم موقعیت‌های خوبی را به دست آوریم و پیروز میدان شویم و خدا را شاکرم که پیروز میدان بودیم .

ربیعی همچنین در مورد داوری این دیدار گفت : به نظر من داوران کمی با تیم ملوان مهربان‌تر بودند و من نمی‌توانم در مورد صحنه‌های داوری نظر بدهم . در این مورد کارشناسان باید نظر نهایی خود را اعلام کنند ، در نهایت خسته نباشید به داوران می‌گویم .

وی همچنین در مورد باشگاه آلومینیوم اراک گفت : از بدو حضورم در باشگاه آلومینیوم سعی داشتم که این تیم را جزو مدعیان لیگ نگه دارم . خدا را شکر که توانستم تا به امروز این تیم را با فاصله ی یک امتیاز با تیم‌های بالای جدول در رتبه ی پنجم قرار دهم و به هدف‌گذاری که از قبل تعیین کرده بودم ، برسیم . البته این پایان کار نیست ، همه ی مسوولان باشگاه و مدیران ورزشی اراک باید به کمک خود ادامه دهند و خوشحالم از این که این تیم را برعکس سال قبل که در رتبه‌های پایین جدول قرار داشت ، امسال جزو مدعیان لیگ برسانم .

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در پایان گفت : از هواداران و کارگران شرکت ایاکو که همیشه در سرما و گرما تیم را حمایت می‌کنند و برای ما سنگ تمام می‌گذارند و همچنین از هیات مدیره ی باشگاه بابت حمایتی که می‌کنند ، تشکر می کنم . 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها