تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر ونزوئلا / جمع گل نزن‌ها جمع بود !

شاگردان کارلوس کی روش که خود را برای حضور در جام ملت های آسیا آماده می کنند ، در دیداری تدارکاتی برابر ونزوئلا در حالی به تساوی رسیدند که هر دو تیم موقعیت های گل زیادی را از دست دادند .

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در رقابت های جام ملت های آسیا آماده می کند ، از ساعت ۱۹ امروز سه شنبه در ورزشگاه الاهلی قطر به مصاف تیم ملی ونزوئلا رفت که این بازی با تساوی یک – یک به پایان رسید . داروین ماچیز (۳۵) برای ونزوئلا و علی قلی زاده (۴۲) برای ایران گل زدند .

امیر عابدزاده ، رامین رضاییان (۷۳ صادق محرمی) ، امید ابراهیمی ، محمدرضا خانزاده ، محمدحسین کنعانی زادگان ، میلاد محمدی ، وحید امیری (۶۵ مهدی ترابی) ، علی قلی زاده (۷۳ اشکان دژاگه) ، سردار آزمون (۶۵ کریم انصاریفرد) ، مهدی طارمی (۸۳ کاوه رضایی) و سامان قدوس (۷۳ مسعود شجاعی) برای تیم ملی ایران در این دیدار به میدان رفتند .

ملی پوشان ایران در نیمه ی اول فرصت های خوبی برای رسیدن به گل داشتند اما این تیم ونزوئلا بود که در دقیقه ی ۳۵ روی غفلت رامین رضاییان و امیر عابدزاده و توسط داروین ماچیز به گل اول دست پیدا کرد . 

پس از این گل فشار حملات ایران بیشتر شد و در نهایت این علی قلی زاده بود که روی توپ ربایی خوب در دقیقه ی ۴۲ توانست دروازه ی حریف را باز کند . بازیکنان ایران در نیمه ی اول می توانستند گل های بیشتری را وارد دروازه ی حریف کنند اما در زدن ضربات آخر کم دقت بودند .

در نیمه ی دوم هر دو تیم موقعیت های گل زیادی را خلق کردند که شانس های ایران بیشتر بود . مهمترین فرصت برای گلزنی ایران در دقیقه ی ۵۲ رقم خورد که داور خطا روی مهدی طارمی را ابتدا پنالتی اعلام کرد اما بعد از دیدن دوباره ی تصویر خطا از طریق سیستم ویدیویی رای به ادامه ی بازی داد تا بهترین فرصت شاگردن کی روش برای گل دوم گرفته شود . 

در ادامه ملی پوشان کشورمان بازهم صاحب فرصت هایی برای گلزنی شدند اما نتوانستند از این موقعیت ها استفاده کنند . البته تیم ونزوئلا هم موقعیت هایی را روی دروازه ی ایران خلق کرد اما آن ها هم در زدن ضربات آخر بی دقت بودند .

 

"خبرگزاری مهر"

 

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها