نادر دست‌نشان : داور تحت فشار تماشاگران برای ملوان پنالتی گرفت

نادر دست‌نشان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت : ناصر جنگی داور جوان و آینده‌داری است اما تحت تاثیر جو ورزشگاه به اشتباه علیه تیم ما یک پنالتی گرفت .

نادر دست‌نشان درباره ی تساوی یک – یک تیم مس کرمان مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت : ملوان تیم پرمهره‌یی است . اسکلت این تیم متشکل شده است از همان تیم سال گذشته . بیشتر بازیکنان ملوان شاگرد من بوده‌اند . این تیم بازی خوبی را هم به نمایش گذاشت و ثابت کرد با آمدن احمدزاده کیفیتش تغییر کرده است .

« کیفیت زمین چمن ورزشگاه بندرانزلی بسیار بد بود و این زمین اصلاً چمن نداشت و بیشتر گِل بود . » ، وی با بیان این جمله افزود : ملوان به چند دلیل انگیزه ی زیادی برای دیدار با ما داشت ،‌ اول آمدن احمدزاده و بعد هم این که این تیم در انتهای جدول حضور دارد و بازیکنانش از همه ی وجود تلاش می‌کردند تا امتیازات کامل را به دست بیاورند .

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در مورد فحاشی تعدادی از تماشاگران تیم ملوان بیان کرد : تا زمانی که ما گل نزده بودیم ، همه چیز خوب بود ، اما از وقتی که شروین بزرگ را به زمین آوردیم ، متاسفانه به خاطر حساسیت‌های بی‌موردی که بین شهر رشت و انزلی وجود دارد و با توجه به این که این بازیکن بچه ی رشت است ، توهین‌ها به او شروع شد . به‌هرحال شروین بزرگ به دلیل همین فحاشی‌ها تلاش بیشتری کرد و یک گل بسیار زیبا هم زد . همین مساله نیز باعث شد تا در دقایق پایانی لطف تماشاگران شامل حال من هم شود و تعدادی از آن ها علیه من هم شعار دادند . در هر صورت تماشاگر است و نمی‌شود کاری کرد ، چون گل خورده بودند ، تعداد انگشت‌شماری شروع به فحاشی کردند . متاسفانه این موضوع از زیبایی‌های بازی کم کرد .

دست‌نشان در مورد پنالتی اعلام شده برای تیم ملوان در دقایق پایانی بازی هم اظهار داشت : این صحنه که اصلاً پنالتی نبود . بازیکن ملوان خودش را روی مدافع ما خراب کرد . من هم با توجه به این که روی سکوها بودم ، زاویه ی مناسبی داشتم و نه تنها من ، بلکه تمام کسانی که این صحنه را دیدند ، همه متوجه شدند که اصلاً پنالتی نبود . آقای جنگی ، داور این دیدار هم خیلی تحت فشار بود . او یکی از داوران جوان و آینده‌دار فوتبال ماست ، اما به نظرم در نیمه ی دوم امنیت کافی برای او وجود نداشت و تحت همین فشارها آن اشتباه را انجام داد . بازیکنان ملوان بازی خوبی انجام دادند ، اما بیش از حد خود را روی زمین می‌انداختند تا خطا بگیرند .

وی در پایان خاطرنشان کرد : تیم ملوان در طول بازی کلاً دو بار به محوطه ی جریمه ی ما آمد که یک بار پنالتی گرفت . در هر صورت اشتباهات داوری هم بخشی از بازی است و نمی‌شود کاری کرد ، اما با توجه به این که هفته ی گذشته هم روی اشتباهات داوری شکست خوردیم ، خواهش ما این است که کمیته ی داوران و دپارتمان داوری کمی دقت کنند . ما هم در این فوتبال حقی داریم و قرار نیست چون وضع تیم‌مان در جدول خوب است ، به تیمی که وضعیتش خوب نیست ، کمک شود .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها