دست‌نشان : از همه چیز خیلی راضی‌ام

وقتی محیط استادیوم سالم نباشد داور هم امنیت لازم را ندارد و چنین اتفاقاتی ممکن است به وقوع بپیوندد .

عصر دیروز در ادامه ی مسابقات لیگ آزادگان  دو تیم صدر نشین و قعر نشین در انزلی به میدان رفتند که در 5 دقیقه ی انتهایی بازی دو گل به ثمر رسید که سهم هر دو تیم یک گل بود . ابتدا مس توانست در دقیقه ی 87 به گل برسد و سپس در دقیقه ی نود ملوان توانست با به ثمر رساندن پنالتی بازی را به تساوی بکشاند .

در همین رابطه گفت و گوی کوتاهی را با نادر دست نشان انجام دادیم . دست نشان سرمربی مس کرمان پس از کسب تساوی مقابل ملوان در مورد بازی گفت : « بازی بسیار راضی کننده بود و اگر  بعد از بازی در مورد داوری صحبت کردم ، اشتباه کردم ، مگر هفته ی گذشته چه اتفاقی افتاد که بخواهم الان در این باره صحبت کنم . »

وی که معلوم بود دل خوشی از داوری ندارد با طعنه به نحوه ی قضاوت گفت : « این داور هم  داور بسیار خوبی بود ، همه چی عالی بود و من چیزی نگویم ، بهتر است ، اعتقاد دارم داوری مشکل خاصی نداشت ، دیگر همه پنالتی را دیدند ، لازم به گفتن من نیست . »

او که  به علت محرومیت ،  بازی را از روی سکوها تماشا می کرد ، در مورد فضای ورزشگاه انزلی گفت : « وقتی محیط استادیوم سالم نباشد ، داور هم امنیت لازم را ندارد و چنین اتفاقاتی ممکن است به وقوع بپیوندد . »

او در مورد شرایط تیم گفت : « تیم ما در صدر جدول حضور دارد و هیچ گونه حاشیه و مشکلی هم ندارد و ما از کسب یک تساوی در شهر انزلی بسیار راضی هستیم و این نتیجه به هیچ وجه نمی تواند نتیجه ی بدی تلقی شود . »

او در باره ی آرمان شهدادنژاد و هادی اسلامی دو سنگربان این تیم هیچ پاسخی نداد و ترجیح داد در این رابطه سکوت اختیار کند .

ضمن این که این مصاحبه قبل از پایان دیدارشاهین شهرداری بوشهر انجام شد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها