هفته ی داغ فوتبال با لیگ ملت‌های اروپا

اگر چه لیگ‌های معتبر اروپایی در چند روز آینده تعطیل هستند ، اما لیگ ملت‌های اروپا به عنوان ابداع نوین یوفا سرگرمی خاصی به فیفا دی بخشیده است . مهم‌ترین بازی‌های لیگ اروپا در هفته جاری را مرور خواهیم کرد .

لیگ ملت های اروپا  در چهار سید برگزار می شود . رقابت هایی که در خلال تعطیلات باشگاهی و با هدف انتخاب تیم های حاضر در مسابقات یورو و البته هیجان بخشیدن به فیفا دی آغاز شده است . از پنجشنبه ی هفته ی جاری رقابت ها دوباره آغاز خواهد شد و در گروه های سید نخست ، کرواسی میزبان اسپانیا خواهد بود . دیگر بازی پنج شنبه بلژیک به مصاف ایسلند می رود . هر دو بازی ساعت 23:15 به وقت تهران آغاز می شوند . مهم ترین رقابت جمعه ، جدال هلند و فرانسه است . بازی برگشت رقابتی که فرانسوی ها در دور رفت آن با 1-2 پیروز شده بودند . شنبه ی هفته ی آینده و در ادامه ی رقابت های سید نخست ، ایتالیا در ساعت 23:15 به وقت تهران میزبان پرتغال خواهد بود ، تیمی که به نبودن کریستیانو رونالدو عادت کرده است . یک شنبه بعد از ظهر کرواسی بار دیگر بازی خواهد کرد و این بار به مهمانی انگلیس خواهد رفت . رقابتی که در ساعتی متفاوت با اکثر رقابت های لیگ ملت های اروپا برگزار خواهد شد ؛ ساعت 17:30 به وقت تهران . در دیگر بازی یک شنبه شب ، تیم سوم جام جهانی به سوییس خواهد رفت . دوشنبه آلمان میزبان هلند خواهد بود و سه شنبه شب در جریان آخرین شب مسابقات لیگ ملت های اروپا در سال 2018 ، پرتغال – لهستان آخرین بازی سید نخست را انجام می دهند .

سید دوم مسابقات نیز پنج شنبه شب آغاز خواهد شد . در نخستین دیدار ، اتریش میزبان بوسنی و هرزگوین خواهد بود . مهم ترین بازی جمعه ، تقابل دانمارک و ولز در کاردیف است . ترکیه و سوئد شنبه شب و زودتر از ساعت همیشگی مسابقات ، در ساعت 20:30 به مصاف یکدیگر خواهند رفت . شاید مهم ترین بازی سید دوم ، تقابل سوئد – روسیه باشد ؛ رقابتی که سه شنبه ی هفته ی آینده در کشور وایکینگ ها برگزار خواهد شد .

در مهم ترین بازی سید سوم ، اسکاتلند به مصاف تیم رژیم صهیونیستی خواهد رفت . سید چهارم نیز رقابت جالبی برای فوتبال دوستان در نظر گرفته است . جایی که گرجستان ، صدرنشین مقتدرانه ی گروه یک که چهار مسابقه اش را با پیروزی پشت سرگذاشته است ، میزبان قزاقستان خواهد بود .

اما لیگ ملت های اروپا تنها بخشی از مسابقات دوستانه خواهد بود . در سایر مسابقات دوستانه ، انگلیس میزبان تیم ملی جوان شده ی ایالات متحده آمریکا خواهد بود . اروگوئه ابتدا به مصاف برزیل خواهد رفت و هفته ی آینده مهمان فرانسه خواهد بود . آرژانتین نیز ابتدا میزبان مکزیک خواهد بود و هفته ی آینده مسابقه ی دیگری در خاک رقیب انجام خواهد داد . دیگر بازی مهم رقابت های دوستانه ، تقابل ایتالیا و آمریکا خواهد بود . مسابقاتی که از جمعه تا سه شنبه ی هفته ی آینده برگزار خواهند شد .

 

"خبرگزاری خبرآنلاین"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها