جنجالی‌ترین بازی لیگ یک در تبریز (عکس)

یکی از جنجالی ترین بازی های لیگ دسته اول ، امروز در تبریز برگزار شد . دیداری که کارت و پنالتی و اعتراض شدید و توقف طولانی مدت و در نهایت گل مشکوک را در خود داشت .

از بازی های این هفته ی لیگ دسته اول ، ملوانان امروز راهی تبریز شدند تا بتوانند اولین دیدار سرمربی جدید خود را با پیروزی جشن بگیرند . محمد احمدزاده این روزها برای چندمین بار روی نیمکت تیم محبوب خود نشسته و اتفاقاً ستاره هایی همچون مازیار زارع و پژمان نوری نیز در کنار احمدزاده بار دیگر به تیم آمدند تا بتوانند قوهای سپیدرود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی ورود به لیگ برتر مطرح کنند .

اولین دیداری که ملوانان رسماً با تغییرات ایجاد شده به میدان آمدند اما جز این که تبدیل به یکی از جنجالی ترین بازی های لیگ دسته اول شود ، چیز دیگری برای آن ها نداشت . درباره ی جنجال ایجاد شده ، جریان از این قرار است که در  محوطه ی جریمه ی ملوان و در دقیقه ی 62 بازی ، ضربه ی بازیکن شهرداری با برخورد به سعید سالارزاده به زعم داور خطای هند بود و به همین دلیل او به نشانه ی پنالتی در سوت خود دمید .

این اتفاق در حالی افتاد که بر عکس داور و بازیکنان تیم شهرداری ، بازیکنان ملوان معتقد بودند ، توپ به سینه ی سالارزاده برخورد کرده و آن قدر واضح بوده که اعتراض شدید آن ها را در پی داشته باشد . انزلی چی ها که نیاز مبرم به کسب امتیاز از این بازی داشتند ، هیچ جوره راضی به این پنالتی نمی شدند ، ضربه ی اعلام شده را ناداوری در این دیدار می دانستند .

این موضوع تا دقایق زیادی به همین ترتیب پیش رفت و می توان گفت ، پس از سوت داور به نشانه ی اعلام پنالتی ، حدوداً 13 دقیقه بازیکنان و نیمکت نشینان تیم ملوان به دلیل پنالتی یی که به نظر آن ها درست نبوده ، بازی را خواباندند و در نهایت در دقیقه ی 75 یاران محمد احمدزاده راضی به ادامه ی بازی شدند و البته اجازه دادند تا بازیکن شهرداری تبریز ضربه ی پنالتی را بزند . ضربه یی که در نهایت تبدیل به گل شد و علیرغم حملات ملوانی ها ، تغییری در نتیجه ی بازی به وجود نیامد و همان ضربه ی جنجالی در نهایت نتیجه ی نهایی بازی را در پی داشت تا ملوان حتی یک امتیاز از این بازی نیز نصیب شان نشود و به قعر جدول رده بندی برسند .

در اوج این جنجال و در حالی که ملوانان راهی کناری از زمین شده بودند ، تعدادی از بازیکنان تیم شهرداری نیز با هواداران انزلیچی درگیر شده و همین اتفاق بر حواشی بازی افزود .

پس از رسیدن به دقیقه ی نود بازی نیز در مجموع داور اعلام 15 دقیقه وقت تلف شده کرد و در حالی که دقایقی از وقت اعلام شده نیز توسط بازیکنان درون زمین تلف شد ، انزلیچی ها انتظار داشتند تا زمان بیشتری بازی ادامه داشته باشد اما این اتفاق نیفتاد تا داور راس 15 دقیقه در سوت خود بدمد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها