مجید صالح : بیشتر از ملوان به این یک امتیاز نیاز داشتیم

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت : پژمان نوری و مازیار زارع در ملوان شاگرد خود من بوده‌اند .

مجید صالح پس از تساوی بدون گل مقابل ملوان در نشست خبری اظهار داشت : من مخلص تمام هواداران خوب انزلی هستم ، ۲ ماه از بهترین دوران مربی‌گری‌ام را در این شهر بودم ، خاطرات خوبی با هواداران ملوان دارم و لطف آن ها را فراموش نمی‌کنم . حیف است که دو تیم ریشه‌دار و قدیمی ملوان و فجر در لیگ دسته اول حضور دارند ، حداقل حق یک تیم نظامی است که در لیگ برتر حضور داشته باشند آن هم با توجه ی بیشتر مسوولان شان .

وی افزود : به پورغلامی که برای ملوان تا اینجا زحمت کشیده بود ، خسته نباشید می‌گویم ، پژمان نوری و مازیار زارع هم شاگردان خودمان بودند که به آن ها هم خسته نباشید می‌گویم ، آن ها در شروع یک راه سخت هستند ، امیدوارم محمد احمدزاده هم که به ملوان می‌آید ، موفق باشد ، من ملوان را مثل تیم خودم می‌دانم .

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی با اشاره به نتایج تیمش گفت : بعد از ۲ باخت به این مساوی رسیدیم یک بازی تیم ما هم به تعویق افتاد ، مجبور بودیم هرطور که هست این شرایط سخت را تحمل کنیم و امتیاز بگیریم ، متاسفانه فکر نمی‌کردم که کیفیت زمین این قدر بد باشد . زمین به دلیل این که نم نداشت ، خیلی سفت بود ، حریف هم در این زمین خوب بازی نکرد ، ملوان هم روی زمین خوب فوتبال بازی می‌کند . کیفیت زمین باعث شد دو تیم فوتبال مدنظرشان را نتوانند خوب اجرا کنند .

وی افزود : من آدم صادقی هستم ، ما بیشتر از حریف به یک امتیاز این بازی نیاز داشتیم و مجبور بودیم کمی بسته‌تر بازی کنیم ، از بازیکنانم تشکر می‌کنم که مردانه جنگیدند و امتیاز گرفتیم .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها