محمودزاده :‌ تعداد تیم‌های سقوط‌کننده در لیگ یک را به هم‌اندیشی می‌گذاریم

مسوول مسابقات لیگ یک گفت :‌ تعداد تیم‌های سقوط کننده از لیک یک را به هم‌اندیشی خواهیم گذاشت و نظرات را به صورت مکتوب به هیات رییسه ی سازمان لیگ ارایه می‌کنیم .

فریبرز محمودزاده در مورد اعلام برنامه ی کامل نیم‌فصل اول لیگ دسته یک گفت : با توجه به این که سیاه‌جامگان هم از لیگ حذف شده ما برنامه را به طور کامل اعلام کردیم ، می‌توانستیم این برنامه را هم زودتر اعلام کنیم اما منتظر بودیم تکلیف تیم سیاه‌جامگان مشخص شود ، اکنون دو تیم نفت تهران و سیاه‌جامگان از لیگ یک کنار رفتند .

وی افزود : رسانه‌ها ، باشگاه‌ها و کارشناسان انتقادی دارند و می‌گویند چرا هر هفته دو تیم باید استراحت داشته باشد که حرف شان درست است اما ناچاریم لیگ را تا پایان نیم‌فصل به همین شکل برگزار کنیم و امکان قرعه‌کشی مجدد در وسط نیم‌فصل را نداریم .

محمودزاده تاکید کرد : ما یک جلسه ی هم‌اندیشی با حضور مربیان و مدیران باشگاه‌ها در سازمان لیگ برگزار خواهیم کرد و نظرات و پیشنهادات تیم‌ها را برای برگزاری قرعه‌کشی مجدد در نیم‌فصل به صورت مکتوب به هیات رییسه ی سازمان لیگ ارایه می‌کنیم . اگر در عمل امکان انجام قرعه‌کشی مجدد وجود داشت و هیات رییسه آن را تصویب کند ، این کار را اجرایی می‌کنیم ولی تا آن موقع هر هفته دو تیم استراحت خواهند داشت .

وی در مورد تیم‌های سقوط‌کننده به لیگ دسته دوم گفت :‌ با توجه به این که تاکنون دو تیم نفت تهران و سیاه‌جامگان از لیگ یک حذف شده‌اند ، بنابراین در حال حاضر فقط یک تیم دیگر از لیگ دسته یک سقوط می‌کند . اما از طرفی دیگر نفت تهران اصلاً وارد مسابقات لیگ نشده است . بنابراین در مورد بحث تعداد تیم‌های سقوط‌کننده به لیگ دسته دوم هم در همان جلسه هم‌اندیشی ، نظرات باشگاه‌ها را خواهیم گرفت تا ببینیم در این فصل یک تیم باید از لیگ سقوط کند یا بیشتر .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

نوشته‌های تازه

اردیبهشت 1402
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها