تقابل ملوان با پرسپولیس بدلی !

در روز دوم از هفته ی ششم لیگ دسته اول فوتبال شاهد دربی شیراز هستیم و ملوان هم به مصاف تیمی می‌رود که نامش استقلال است اما قرمز می‌پوشد !

هفته ی ششم لیگ دسته اول فوتبال روز یکشنبه با انجام ۴ مسابقه به پایان می‌رسد . در یکی از حساس ترین مسابقات تیم قشقایی شیراز به مصاف فجرسپاسی می‌رود . دربی شیراز تماشایی خواهد بود . دو تیم از نظر امکانات با هم قابل مقایسه نیستند و قشقایی شرایط بهتری نسبت به فجر دارد ، ضمن این که قشقایی‌ها با 10 امتیاز در رده ی چهارم جدول هستند و یکی از تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر ، فجرسپاسی اما برای سقوط نکردن تلاش می‌کند و با ۵ امتیاز در رده ی یازدهم جدول قرار دارد .

در تهران هم تیم سرخ پوشان ورامین (یا پرسپولیس پاکدشت یا استقلال جنوب تهران ! هر سه نام این تیم است !) به مصاف ملوان بندرانزلی می‌رود . دیدار ملوان و پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی همیشه دیدنی و مهیج بود اما این مرتبه ملوان باید مقابل پرسپولیس بدلی ! به میدان برود ، پرسپولیسی که قرمز می پوشد اما پیراهنش آبی است . فرهاد کاظمی هم هدایت این تیم را برعهده دارد . ملوان اما با جوانانش و فرهاد پورغلامی به دنبال این است که خود را از رده ی دهم جدول جدا کند البته ملوان لیگ را با منفی سه امتیاز آغاز کرد .

شهرداری تبریز به مصاف تیم خونه به خونه ی بحران زده می‌رود . تیم شمالی بازهم سرمربی خود را تغییر داد و اکبر محمدی از این تیم خبرساز و پرحاشیه جدا شد ! باید دید خونه به خونه با کادر جدید مربیانش چه شرایطی خواهد داشت ! اصلاً باید دید خونه به خونه در لیگ ماندگار خواهد شد یا به سرنوشت نفت و سیاه جامگان دچار می‌شود .

شهردای ماهشهر هم که نه گلی زده و نه بردی در این فصل داشته و آخرین تیم جدول لیگ یک است ، چه گونه مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهر بازی خواهد کرد . محمود فکری سرمربی تیم شاهین به دنبال صعود با این تیم به لیگ برتر است و ماهشهری‌ها روز سختی را در خانه خواهند داشت .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282901020304
050607080910  

بایگانی‌ها