تمدید قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی

رییس فدراسیون فوتبال از تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال خبر داد .
به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال امروز در گفت و گو با بخش خبری شبکه ی سه ی سیما گفت : باتوجه به این که قرارداد کارلوس کی روش تا پایان رقابت های جام جهانی 2018 بود و این که از عملکرد ایشان در جام جهانی رضایت کامل داشته و راضی بودیم ، این قرارداد تمدید شد . تیم ملی فرایند مطلوبی را در جام جهانی طی کرد و 4 امتیاز در بازی های 2018 به دست آورد و این در حالی بود که تیم های دیگر با 5 امتیاز صعود کردند .
وی ادامه داد : پس از جام جهانی و مذاکرات متعددی که با کارلوس کی روش داشتیم ، مقرر شد ، قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تا پایان جام ملت های 2019 آسیا تمدید شود . در واقع زمانی که در ترکیه با سرمربی تیم ملی فوتبال مذاکره کرده بودم به توافق رسیده بودیم . چند نکته از نظر کی روش بسیار مهم بود و خواستار انجام تعهدات از سوی فدراسیون فوتبال شد .
رییس فدراسیون فوتبال در ادامه بیان کرد : یکی از خواسته های کی روش این بود که مشکل بازیکنان سرباز باید حل شود و در هر زمانی به هر بازیکنی نیاز داشته باشیم ، در اختیار تیم باشد که خوشبختانه این موضوع حل شد . نکته ی بعدی این بودکه اولویت فدراسیون برای کمک های مادی و معنوی ، پشتیبانی و تدارکات ،  با تیم ملی فوتبال بزرگسالان باشد . بازی های مناسبی برای تیم در نظر گرفته شود و با توجه به این که 5/5 میلیون دلار هزینه ی ارزی صورت می گیرد ، با حمایت ویژه ی وزیر ورزش و دولت محترم ، مقرر شد تا 2/5 میلیون دلار به ما کمک شود . همانطور که می دانید 75 درصد هزینه ها ما ارزی است و 25 درصد هزینه ها داخلی می باشد . حضور تیم های مختلف در ایران برای بازی دوستانه و یا اعزام تیم ملی فوتبال برای اردو مسابقات تدارکاتی هزینه دارد که در این بین مسوولین وزارت ورزش و دولت محترم قول حمایت و همکاری را داده اند .
تاج در ادامه گفت : یکی دیگر از مواردی که کی روش تاکید داشت ، بحث پاداش و حقوق مربیان بود که در این زمینه نیز مشکلی وجود ندارد .
وی در خصوص سفرش به سوییس گفت : با توجه به این که نشست کمیته ی مسابقات فیفا برگزار می شود و من نیز عضو این کمیته هستم ، به سوییس سفر خواهم کرد . همچنین تفکیک کمیته ی فوتسال از فوتبال ساحلی از دیگر مواردی است که در این کمیته مطرح خواهد شد . یکی از مواردی که با رییس فیفا مطرح خواهم کرد ، میزبانی رقابت های جام جهانی فوتسال 2020 است . فوتسال ایران سوم جهان بوده و ایران به عنوان یک پایگاه محکم در آسیا می تواند با توجه به شرایطی که دارد ، میزبان شود .

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها