حمله ی 55 نفری گیلانی‌ها به جام حذفی

مرحله ی یک شانزدهم نهایی بازی های جام حذفی از امروز کلید می خورد . جالب ترین نکته در این دوره از بازی ها ، حضور 5 تیم گیلانی است که در تاریخ فوتبال این استان بی سابقه است .

با برگزاری بازی دو تیم استقلال خوزستان و شاهین انزلی بازی های مرحله ی یک شانزدهم  جام حذفی آغاز خواهد شد . یکی از مهم ترین نکات این دوره از بازی ها ، حضور 5 تیم گیلانی میان 32 تیم حاضر در مرحله ی یک شانزدهم نهایی است و در این میان چهار تیم گیلانی در بازی های دوره با یکدیگر برخورد می کنند و این موضوع نشان می دهد این استان در مرحله ی یک هشتم نهایی حداقل دو نماینده خواهد داشت .

دو تیم رشتی ، دو تیم انزلی چی و یک تیم تالشی طی روزهای آتی باید به میدان بروند تا تکلیف خود را برای صعود به مرحله ی بعدی مشخص کنند . شاهین انزلی اولین بازی های گیلک ها را در این مرحله آغاز می کند . آن ها باید عصر امروز و در اهواز به مصاف استقلال خوزستان بروند .
به غیر از این تیم ، روز جمعه یکی از حساس ترین بازی های این دوره در انزلی برگزار خواهد شد و طی آن دو تیم ملوان و سپیدرود در ورزشگاه تختی انزلی باید با یکدیگر دیدار کنند .

سومین و آخرین دیدار نیز روز شنبه برگزار خواهد شد که از قضا آن هم بین دو نماینده ی هم استانی خواهد بود و تیم چوکای تالش باید در خانه از داماش گیلان پذیرایی کند .

به این ترتیب تیم های ملوان و شاهین بندرانزلی، سپیدرود و داماش رشت و چوکای تالش یکی از دوره های خوب استان گیلان در فوتبال ایران را رقم زدند و به دنبال این هستند تا بتوانند با کسب افتخار جذابیت این دوره از جام حذفی را برای گیلک ها چند برابر کنند .

پیش از این دو تیم ملوان بندرانزلی و داماش گیلان موفق شدند به فینال بازی های جام حذفی برسند . اما در این میان تنها انزلی چی ها موفق به کسب جام شدند و جالب این که ملوانان که چند بار توانستند قهرمانی و نایب قهرمانی این بازی ها را به دست بیاورند ، به عنوان یکی از تیم های متخصص در جام حذفی معرفی می شدند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها