چرا عزت‌اللهی به صورت قرضی به ردینگ رفت ؟

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان با شرط خرید قطعی ، قراردادی یک ساله با باشگاه ردینگ انگلیس امضا کرده است .

سعید عزت‌اللهی ، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان پنج شنبه شب قراردادی را با تیم ردینگ انگلیس که در چمپیونشیپ (لیگ دسته یک فوتبال انگلیس) حضور دارد ، به امضا رساند . جزییات زیادی از این قرارداد منتشر نشده اما قابل ذکر است که عزت‌اللهی با قرارداد مشروط یک ساله به این تیم انگلیسی پیوسته است .

عزت‌اللهی که به مدت دو فصل دیگر با باشگاه روستوف روسیه قرارداد داشت و فصل گذشته نیز به صورت قرضی در باشگاه آمکار بازی کرد ، با قرارداد یک ساله و قرضی به ردینگ پیوسته که شرط قرارداد او ، خرید قطعی است . به این ترتیب که با توافق طرفین پس از پایان قرارداد قرضی ، این قرارداد به صورت خرید قطعی از باشگاه روستوف امضا خواهد شد تا عزت‌اللهی پس از سه سال فوتبال ، روسیه را به این شکل ترک کند .

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی با تیم ردینگ قرارداد امضا کرد که این باشگاه با توجه به پایان مهلت نقل‌وانتقالات فوتبال انگلیس نمی‌توانست خرید قطعی داشته باشد و به همین دلیل عزت‌اللهی به صورت قرضی به این تیم پیوسته است .

مذاکرات باشگاه انگلیسی با روستوف نیز چند روز به طول انجامید و به همین دلیل پیوستن عزت‌اللهی به ردینگ طولانی شد . عزت‌اللهی در حالی با ردینگ قرارداد امضا کرد که باشگاه استاندارد لیژ بلژیک نیز پیشنهادی را به باشگاه روستوف برای جذب وی داده بود . همچنین یک باشگاه دیگر نیز از این کشور خواهان هافبک ملی‌پوش ایرانی بود ، اما او ترجیح داد راهی فوتبال انگلیس شود .

مهدی حق‌تعالی ، مدیر برنامه‌های این بازیکن در خصوص پیوستن عزت‌اللهی به ردینگ گفت : باشگاه ردینگ در نزدیکی لندن است و فرصت بسیار خوبی برای سعید محسوب می‌شود تا بتواند توانایی‌ فوتبالی خود را در قلب فوتبال دنیا به نمایش بگذارد . مطمئناً این فرصت خوبی است که در اختیار عزت‌اللهی قرار گرفته است و حضور در ردینگ می‌تواند شروع خوبی برای او باشد .

عزت‌اللهی پس از امضای قرارداد با ردینگ ، انگلیس را ترک کرد تا ضمن حضور در اردوی تیم ملی فوتبال کارهای مربوط به ویزای کار خود را نیز انجام دهد .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها