محمودزاده : روز بازی نمی‌توان مسابقه را معوق کرد

مسوول لیگ دسته اول فوتبال ، گفت : مدیران باشگاه سیاه‌جامگان پاسخی به ما ندادند و ظهر روز بازی درخواست تعویق بازی را داشتند که چنین کاری امکانپذیر نیست .

فریبرز محمودزاده در مورد این که تیم سیاه‌جامگان در دیدار با کارون اروند خرمشهر حاضر نشد ، گفت : متاسفانه مسوولان سیاه‌جامگان به هیچ کدام از تماس‌های ما پاسخی ندادند ، تلفن مدیرعامل باشگاه خاموش بود ، سرپرست تیم تلفن ما را جواب نداد و در نهایت فردی که خود را مسوول حقوقی باشگاه معرفی می‌کرد به ما گفت که تیم سیاه‌جامگان در این بازی حاضر نمی‌شود .

وی افزود : این در حالی است که من حتی با تلفن همراه خودم به سرپرست تیم زنگ زدم تا نگوید که خط را نمی‌شناخته و جواب تلفن را نداده است ، متاسفانه مسوول مسابقه اعلام کرد ، تیم سیاه‌جامگان به خرمشهر نیامده و در جلسه ی هماهنگی صبح دیروز هم شرکت نکرده است . مدیران باشگاه پاسخ  ما را ندادند اما به یک باره ساعت 2 بعدازظهر نامه‌یی در رسانه‌ها از جانب باشگاه سیاه‌جامگان منتشر می‌شود که درخواست تعویق مسابقه را آن هم در روز بازی دارند . 

محمودزاده تصریح کرد : تعویق مسابقه در روز بازی آن هم در حالی که داوران و سایر مسوولین برگزاری در خرمشهر حضور دارند ، امری نشدنی است اگر هم دیدید که بازی سپیدرود و گسترش فولاد در لیگ برتر به تعویق افتاد ، باید بگویم در آن مسابقه پرواز سپیدرود به تبریز لغو شد و سپیدرود زمینی خود را به تبریز رساند ، در نهایت هم درخواست تعویق مسابقه را کرد که با موافقت تیم میزبان این مسابقه یک روز به تعویق افتاد اما سیاه‌جامگان ظهر روز بازی درخواست تعویق بازی داد . طبق قانون سیاه‌جامگان در این بازی سه بر صفر بازنده است .

مسوول لیگ دسته اول فوتبال در مورد این که اگر سیاه‌جامگان در بازی بعدی هم حاضر نشود ، مثل نفت به دسته یک سقوط خواهد کرد ، گفت : این یک قانون کلی است که وقتی تیمی در دو مسابقه حاضر نمی‌شود به دو رده پایین‌تر سقوط می‌کند و از جدول مسابقات کنار گذاشته می‌شود . البته امیدوارم مسوولان استانی به تیم سیاه جامگان کمک کنند ، زیرا این تیم در بخش خصوصی است و نیاز به حمایت دارد . مدیران این باشگاه نیز برای فوتبال زحمت زیادی کشیده‌اند .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

نوشته‌های تازه

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
 121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
05060708091011

بایگانی‌ها