ملوان برنده ی دیدار با خونه به خونه اعلام شد

تیم فوتبال خونه به خونه به دلیل عدم حضور در دیدار برابر ملوان بندرانزلی با نتیجه ی 3 بر صفر بازنده اعلام شد .

طبق برنامه قرار بوده که روز یکشنبه تیم خونه به خونه از تیم ملوان بندرانزلی میزبانی کند ، اما عدم آمادگی این تیم سبب شد تا مالک این باشگاه از سازمان لیگ درخواست تعویق مسابقه را داشته باشد . 

پس از صحبت مسوولان سازمان لیگ با تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ، آن ها موافقت کردند که با دو روز تاخیر برابر خونه به خونه بازی کنند ، اما باز هم مسوولان تیم مازندرانی درخواست تعویق مسابقه یی را دارند که قرار است ، امروز برگزار شود .

محمودزاده مسوول کمیته ی نقل و انتقالاتی سازمان لیگ در این خصوص به خبرنگار ورزش سه می گوید : « خونه به خونه مازندران در مسابقه هفته ی اول درخواست تعویق دو روزه ی مسابقه را داشته است (بازی طبق برنامه روز یکشنبه 21 مردادماه بوده است) . آقای حسن زاده شخصاً با سازمان لیگ تماس گرفتند و خواهان تعویق مسابقه بودند . ما هم این موضوع را به ملوانی ها انتقال دادیم و آن ها هم موافقت کردند که بازی با دو روز تاخیر برگزار شود .

وی ادامه داد : دوباره اما آن ها نامه یی دادند که بازی اصلاً برگزار نشود و باز هم به تاخیر بیافتد . سازمان لیگ برای اجرای عدالت برای همه ی تیم ها با این درخواست مخالفت کرد ، چون یک بار با باشگاه خونه به خونه همکاری کرده بودیم و نمی توانستیم با درخواست تعویق مجدد موافقیت کنیم ، چون سایر تیم ها ضرر می کنند .

محمودزاده با بیان این که بازی سه هیچ به سود ملوان بندرانزلی می شود ، توضیح داد : الان داوران ، تیم میهمان ، عوامل برگزاری مسابقه در ورزشگاه شهدای ساری حاضر هستند و در صورت عدم حضور خونه به خونه صورت جلسه می شود و این عدم حضور به منزله سه هیچ تلقی می شود . 

مسوول کمیته ی نقل و انتقالاتی سازمان لیگ در خصوص این که آیا خونه به خونه در مسابقات شرکت می کند یا خیر نیز گفت : با توجه به صحبت هایی که با مدیران خونه به خونه و مدیران استان داشته ایم ، به امید خدا باشگاه خونه به خونه با مدیریت آقای حسن زاده در مسابقات لیگ دسته اول در هفته های آینده حضور خواهد داشت . 

گفتنی است که تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به دلیل حکم فیفا با 6 امتیاز منفی وارد مسابقات می شود و با توجه به نتیجه ی این مسابقه حالا با سه امتیاز منفی به هفته ی دوم می رسد .

 

"ورزش سه"

 

 

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها