محمودزاده : امیدوارم بازی خونه به خونه و ملوان برگزار شود

مسوول مسابقات لیگ یک اعلام کرد : طبق قانون نتیجه ی بازی نفت تهران و سیاه‌جامگان ۳ بر صفر به سود تیم مشهدی اعلام خواهد شد .

فریبرز محمودزاده در مورد حاضر نشدن تیم نفت تهران در بازی با سیاه‌جامگان در هفته ی اول لیگ دسته یک گفت : امروز داوران مسوولان هیات فوتبال و برگزاری مسابقه در ورزشگاه دستگردی حضور پیدا کردند . تیم مهیمان یعنی سیاه‌جامگان هم در ورزشگاه حاضر شد اما تیم نفت تهران که میزبان مسابقه بود ، در این بازی شرکت نکرد .

وی افزود : باشگاه نفت تهران هیچ پرونده‌یی برای تیم خود در لیگ دسته اول تشکیل نداده و به هیچ کدام از مکاتبات سازمان لیگ هم در این زمینه پاسخی نداده است . امروز هم ناظر و داور مسابقه اتفاقات ورزشگاه دستگردی را صورتجلسه کرده است و با توجه به عدم حضور قطعی تیم نفت تهران در مسابقه طبق قانون این تیم ۳ بر صفر بازنده اعلام می‌شود و پرونده برای تصمیم‌گیری‌های بعدی به کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد . پرونده ی این بازی با پرونده ی بازی ماشین‌سازی و بادران تهران متفاوت است . در مسابقه ی امروز نفت تهران در میدان حاضر نشده است .

مسوول مسابقات لیگ یک در مورد این که وضعیت نفت تهران در آینده چه گونه خواهد شد ، گفت : طبق قانون نفت تهران اگر در هفته ی دوم لیگ هم در مسابقه حاضر نشود ، ۳ بر صفر بازنده خواهد شد و براساس آیین‌نامه این تیم به دو رده پایین‌تر سقوط پیدا خواهد کرد و به دسته ی سوم فرستاده می‌شود .

محمودزاده در مورد این که آیا تیمی به لیگ دسته اول اضافه خواهد شد یا نه ، گفت : با توجه به قانونمند بودن جناب آقای بهاورند رییس سازمان لیگ و اعضای هیات رییسه این سازمان در وسط مسابقات هیچ تیمی به لیگ یک اضافه نخواهد شد و مسابقات لیگ یک با همان تیم‌ها ادامه پیدا می‌کند . زیرا نفت تهران تا هفته ی دوم مسابقات هم فرصت تشکیل پرونده و حضور در لیگ یک را دارد . 

مسوول مسابقات در مورد این که تیم خونه به خونه هم اعلام کرده در مسابقات لیگ یک شرکت نخواهد کرد ، گفت : امروز هم سازمان لیگ اعلام کرد که مسابقه ی ملوان و خونه به خونه روز سه‌شنبه برگزار می‌شود ، ما نمی‌توانستیم با درخواست تعویق دوباره ی این بازی موافقت کنیم ، زیرا یک بار سازمان لیگ با همکاری خوب باشگاه ملوان این بازی را به تعویق انداخته بود و تعویق دوباره مسابقه ظلم به دیگر تیم‌ها محسوب می‌شود . فردا تمامی عوامل برگزاری مسابقه و همچنین تیم ملوان در ورزشگاه شهدای ساری حاضر می‌شوند و اگر تا آن زمان تیم خونه به خونه در ورزشگاه حاضر شد و پرونده ی خود را تکمیل کرد بازی برگزار می‌شود و در غیر این صورت وضعیت تیم نفت تهران برای بازی فردا هم تکرار خواهد شد .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها