کی‌روش : نمی‌توانم تکذیب کنم که دغدغه نداریم

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت : من تلاش کردم در این مدت بگویم مراکش تیم بسیار متفاوتی است ، اکثر بازیکنان آن ها یا در اروپا به دنیا آمده‌اند یا در اروپا بازی کرده‌اند .

کارلوس کی‌روش در خصوص آمادگی تیم ملی عنوان کرد : ما خیلی در این مدت تمرین کردیم و آرزوی مان این بود که در این مدت بیشتر بازی کنیم ولی الان زمان این است که بازیکنان و تیم خوب من هیجان‌شان را تخلیه کنند و آمادگی کامل برای رویارویی با مراکش را داشته باشند .

* در این مدت گفتم مراکش تیم متفاوتی است

وی در خصوص این که تاکتیک مراکش نزدیک به ایران است و آن ها تقریباً مشابه ی با ما بازی می‌کنند ، گفت : من تلاش کردم در این مدت بگویم مراکش تیم بسیار متفاوتی است ، اکثر بازیکنان آن ها یا در اروپا به دنیا آمده‌اند یا در اروپا بازی کرده‌اند . نمی‌شود  گفت آن ها فقط متعلق به قاره ی آفریقا هستند و پرتغال هم تقریباً همین نوع استایل بازیکنان را دارد و از نظر ژنتیکی شبیه به مراکش هستند .

* ضمانت می‌دهم که بجنگیم 

وی تاکید کرد : ما احترام خوبی برای آن ها قایل هستیم ولی اطمینان دارم آن ها هم برای ایران احترام زیادی قایل خواهند بود . یکسری نقاط قوت در آن ها وجود دارد ، چون آن ها در این 2 سال اخیر کنار هم بازی کرده‌اند . البته این ها فقط حرف است و تا زمانی که بازی شروع نشده ، نمی‌توان حرفی زد . از لحظه ی شروع بازی همه چیز مشخص می‌شود . فقط یک چیز را می‌توانم ضمانت بدهم و آن این است که ما می‌جنگیم و تمام تلاش مان را می‌کنیم که از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم .

* امیدوارم ایران بعد بازی با مراکش جشن بگیرد

سرمربی تیم ملی در خصوص اظهار نظرهای سرمربی تیم ملی مراکش مبنی بر باهوش بودن کی‌روش گفت : او یک همکار فوق العاده برای من است ، نتایج و عملکرد او نشان می‌دهد که عملکرد این مربی خوب بوده است ، مطمئناً در یکسری از دقایقی بازی برنامه‌هایی داریم که از دروازه ی خودمان حفاظت کنیم ولی در بعد حمله می‌خواهیم طوری برنامه ریزی کنیم که به گل برسیم . زیبایی جام جهانی به این خاطر است که میلیون ها نفر به تیم ملی ایران دقت دارند و در مراکش هم نزدیک به یک میلیون نفر از آن ها فقط در اسپانیا مستقر هستند . وقتی بازی تمام می‌شود ، هواداران هر دو تیم باید به تیم شان افتخار کنند ، یکی از این تیم ها بعد از بازی جشن می‌گیرد که امیداورم این کشور ایران باشد .

* نمی توانم تکذیب کنم که دغدغه نداریم

کی‌روش در پاسخ به سوال “خبرنگار اعزامی فارس” در خصوص مصدومیت برخی بازیکنان تیم ملی گفت : یکی دو موضوع جزیی است که در حال کار کردن روی آن ها هستیم ، من نمی‌توانم تکذیب کنم که یکی دو دغدغه نداریم ولی در تلاش هستیم تا این مشلات را حل کنیم .

:خبرگزاری فارس"

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها